Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Wystawa "Workshop" - Dwór CzeczówDo 31 sierpnia można zwiedzać wystawę fotografii Bogumiła Strzałki "Workshop" w Dworze Czeczów przy ul. Ks. Popiełuszki 36.

Warsztat - pomieszczenie lub budynek, będący miejscem gromadzenia narzędzi i maszyn niezbędnych do produkcji lub naprawy. Przed uprzemysłowieniem gospodarki, był on jedynym miejscem produkcji wszelkiego rodzaju dóbr. Jednak warsztat to nie tylko miejsce. To niepisany symbol prawdziwego mężczyzny. Miejsce marzeń każdego małego chłopca, pełne sekretnych schowków, pudełek i narzędzi, których przeznaczenie jest tajemnicą . Miejsce, do którego wejście stawało się swego rodzaju inicjacją. Miejsce, w którym ojciec przekazywał swojemu synowi własne umiejętności. To też miejsce, w którym ojciec dla każdego chłopca stawał się bohaterem.
Taki symboliczny warsztat, zapomniany, zwyczajny i odchodzący w przeszłość, stał się inspiracją do stworzenia projektu WORKSHOP.

Bogumił Strzałka - rocznik 81', absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych wydziału Kreatywnej Fotografii. Fotografią interesuje się od zawsze, na początku była ona dla niego tylko narzędziem dokumentacji życia, obecnie jest jego największą pasją i narzędziem kreowania rzeczywistości. Otaczający świat jest według niego przestrzenią pełną nie odkrytych miejsc, zapomnianych obrazów i nienazwanych emocji. Wszystko to dostrzega i utrwala na swoich fotografiach. Uczestnik konkursów fotograficznych, autor wystawy W ramach rzeczywistości w 2008 r.

Więcej informacji na stronie: http://dworczeczow.pl/


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook