"Upside-Down" - Scena na LwowskiejScena na Lwowskiej, do tej pory znana tylko wtajemniczonym, otwiera się na szeroką publiczność 1 października 2011 premierą przedstawienia "Upside-Down" w reżyserii Agnieszki Cianciary- Fröhlich.

Scena na Lwowskiej to nowe miejsce dla miłośników teatru. Mieści się w Starym Podgórzu, w XIX -wiecznej kamienicy na rogu ulic Lwowskiej i Limanowskiego, w której kiedyś działała Fabryka Cukrów i Czekolady „Kryształ”, z charakterystycznym dla dzielnicy klimatycznym podwórkiem, na którym już coraz mniej jest marazmu, a coraz więcej odradzającego się życia. Styczność ze sztuką jest tu, dosłownie, na wyciągnięcie ręki: kameralna scena oferuje bezpośredni kontakt z aktorami.

„Upside-Down” to debiut sceniczny pisarza Mirosława Majewskiego, autora m.in. powieści Performance. Bohaterami sztuki jest małżeństwo artystów przeżywające poważny kryzys. Wszystko się zmienia, gdy ona zaczyna mieć niepokojące sny-przepowiednie, które nagle stają się koszmarną rzeczywistością i wymuszają desperackie próby odnalezienia życia i nadziei na krawędzi śmierci.
Rzeczywistość przeplata się ze snem, obok tragedii czai się groteska. A wszystko to w klimatycznej atmosferze niszowego teatru w jednej z kamienic krakowskiego Starego Podgórza.

Autor: Mirosław Majewski
Reżyseria: Agnieszka Cianciara- Fröhlich

Występują:
Roman Bator, Maciej Brończak, Agnieszka Cianciara-Fröhlich, Jonathan Fröhlich, Katarzyna Gajdarska, Mariusz Grabowski, Anna Krajewska, Mirosław Majewski, Karol Słowik, Aleksandra Sularz, Cieszka Żółtko.

Pokaz przedpremierowy:
30 września 2011 godz.19.30

Premiera:
1 października 2011 godz.19.30

Spektakle:
07 października godz.19.30
09 października godz.19.30
13 października godz.19.30
14 października godz.19.30
15 października godz.19.30
28 października godz.19.30
29 października godz.19.30
30 października godz.19.30

Scena na Lwowskiej ul. Lwowska  30 (wejście w podwórzu)

Rezerwacja i sprzedaż biletów : rezerwacja@studiodono.pl, tel. 796-47-59-58

Informacje : www.studiodono.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook