Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Zmysłowe Walentynki w strefie VIP Cinema City Bonarka!Zakochani, którzy między 12 a 14 lutego (sobota-poniedziałek) odwiedzą wyjątkową strefę VIP w Cinema City Bonarka, będą mogli w niepowtarzalny sposób spędzić tegoroczne Walentynki. Od godziny 17 strefa VIP zamieni się w ekskluzywne SPA, wypełnione nastrojową muzyką, migocącymi świeczkami oraz zmysłowymi zapachami najnowszych perfum. Szykują się niezapomniane i jedyne takie w Krakowie kinowo-walentynkowe emocje z mnóstwem zabawy, prezentów i atrakcyjnych nagród!

W strefie VIP Cinema City Bonarka Walentynki potrwają aż trzy dni i czas ten zapowiada się niezwykle zmysłowo. W lobby strefy VIP zapanuje niepowtarzalny klimat SPA - wszędzie palić się będą zapachowe świece, w powietrzu unosić się będzie delikatna woń najnowszych perfum, a z głośników popłynie relaksująca muzyka. Zakochani będą mogli dodatkowo wziąć udział w walentynkowej konkursie z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami!

Goście strefy VIP będą mogli do woli testować modne w tym sezonie zapachy prezentowane przez perfumerie Douglas oraz otrzymać darmowe próbki pachnideł i kosmetyków. Ponadto będą mogli poradzić się wizażystów oraz skorzystać z profesjonalnego makijażu. Nie zabraknie również drobnych upominków.

Relaks w strefie VIP zapewnią przedstawiciele firmy Dr Irena Eris, którzy zaoferują gościom Cinema City Bonarka rozluźniający masaż dłoni. A to w otoczeniu najnowszych kosmetyków i mazideł z linii SPA, z którymi również będzie można się bliżej poznać.

Akcent romantyczny wprowadzi firma jubilerska Yes, prezentując swoją najnowszą kolekcję pierścionków zaręczynowych. Na gości strefy VIP czekać będą atrakcyjne bony rabatowe i upominki.

To jednak nie wszystkie walentynkowo-kinowe atrakcje! Każda para, która w dniach 12-14 lutego wybierze się na dowolny seans do strefy VIP oraz przyniesie krótką historię swojej miłości, weźmie udział w niepowtarzalnym konkursie z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Spośród wszystkich dostarczonych historii wybrane zostaną trzy, które okażą się najbardziej wzruszające, intrygujące, czarujące lub niezwykle ujmujące. Wyłonione pary otrzymają nagrody od partnerów akcji.

  • Pierwsze miejsce - bon o wartości 1000 zł na zakup pierścionka zaręczynowego ufunduje firma YES
  • Drugie miejsce - bon na zakup bielizny od firmy Jasminum oraz zestawy kosmetyków od Dr Irena Eris
  • Trzecie miejsce - perfumy dla obojga ufundowane przez firmę Douglas.

Chcąc w oryginalny sposób spędzić Walentynki, trzeba się pospieszyć i jak najszybciej kupić bilety na dowolny film sobie i swojej połówce. To jedyna w całym Krakowie okazja, by celebrować Walentynki w tak zmysłowy sposób!

Pełne relaksu i atrakcyjnych nagród kinowo-walentynkowe atrakcje dla widzów stery VIP Cinema City Bonarka rozpoczynają się w sobotę 12 lutego o godz. 17.00 a kończą w poniedziałek 14 lutego!

Cena biletu do strefy VIP to luksus w kinowym wymiarze, obejmujący:

  • seanse kinowe w niezwykle romantycznej atmosferze
  • bezpłatny makijaż dla Pań oraz porady wizażysty dla Pań i Panów
  • bezpłatny, relaksujący masaż dłoni
  • prezentacja najnowszej kolekcji pierścionków zaręczynowych
  • mnóstwo prezentów
  • mega konkurs z mega nagrodami. Do wygrania: bon na zakup pierścionka zaręczynowego w Salonach Yes, zestawy kosmetyków od Dr Irena Eris, perfumy od Perfumerii Douglas, bon na zakup luksusowej bielizny od Firmy Jasminum.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook