Weekend Glamour w strefie VIP - Cinema CitySzyk i glamour w strefie VIP Cinema City Bonarka! Marzysz o prawdziwym relaksie w gronie przyjaciółek i jeszcze nie widziałaś najnowszego filmu Woody’ego Allena „O północy w Paryżu”? Cinema City zaprasza na wyjątkowy weekend Glamour w strefie VIP.

Przy lampce szampana, w ujmującej aurze szykownych francuskich perfum przeniesiesz się do światowej stolicy stylu. Weekend Glamour w Strefie VIP Bonarka w Krakowie odbędzie się już 10-11 września 2011! Tego nie można przegapić! Panie, które wybiorą się na wyjątkowy pokaz filmu „O północy w Paryżu” w Strefie VIP Bonarka w Krakowie odnajdą tam chwile dla siebie. W nastrojowym lobby przed seansem, będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami przygotowanych przez Cinema City i sieć perfumerii Douglas, skorzystać z porad kosmetycznych i zapoznać się z najnowszymi trendami manicure. Cena biletu do Strefy VIP to nie tylko film w wyjątkowej atmosferze, sale z luksusowymi, rozkładanymi fotelami ale także otwarty bar VIP (przekąski, popcorn, soki, szampan, wino, piwo).

Woody Allen na fali europejskich wojaży („Vicky Cristina Barcelona” i „Poznasz przystojnego bruneta”) po latach powraca do spowitego magią i tajemnicą miasta, w którym „wszyscy mówią: kocham cię”. „O północy w Paryżu” to mądra, ale jednocześnie przezabawna historia Inez (Rachel McAdams) i Gila (Owen Wilson), którzy tuż po zaręczynach przyjeżdżają do Paryża, by zaplanować swój ślub. O tym, że miłość nie zna dróg na skróty, przekonają się już po spotkaniu Paula, konesera sztuki (Michael Sheen), uroczej projektantki Adriany (Marion Cotillard) oraz pięknej przewodniczki, w rolę której wcieliła się sama Carla Bruni.

Strefa VIP w Cinema City Bonarka gwarantuje prawdziwe filmowe emocje w kameralnej atmosferze luksusu. Dzięki wygodnym, rozkładanym fotelom, widzowie mogą cieszyć się najwyższą jakością kinowego dźwięku i obrazu w prawdziwie komfortowych warunkach.

WEEKEND GLAMOUR W STREFIE VIP KRAKÓW BONARKA, 10-11 września 2011 roku.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook