"To tylko seks" - przedpremierowo w Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

„To tylko seks” przedpremierowo w Cinema City! Elektryzujący Nowy Jork, pikantny dowcip i rewelacyjni Mila Kunis i Justin Timberlake to główni bohaterowie nowej, frywolnej komedii „To tylko seks”. Trzy tygodnie przed oficjalną polską premierą, film będą mogli obejrzeć widzowie kin Cinema City!

Jamie (Mila Kunis) i Dylan (Justin Timberlake) poznają się w czasie rekrutacji w jednej z nowojorskich korporacji. Szybko odkrywają w sobie bratnie dusze, jednak poprzednie nieudane związki oraz komplikacje rodzinne sprawiają, że żadne z nich w najbliższym czasie nie planuje się ustatkować.
Pochłonięci karierą zawodową i przekonani, że miłość to tylko wyświechtane hasło, lansowane przez romantyczne komedie z Hollywood, postanawiają  porzucić marzenia o znalezieniu swojej drugiej połówki. Wybierają drogę „na skróty” i zgodnie decydują się na… związek bez zobowiązań.
Dokąd zaprowadzi ich ten frywolny eksperyment? I co wyniknie z połączenia prawdziwej przyjaźni i gorącej namiętności? Czy bohaterowie zdołają wytrwać przy swoich wstępnych założeniach, gdy sytuacja powoli zacznie wymykać się spod kontroli?

„Zawsze chciałem zrobić film, który swoimi będzie nawiązywał do kultowych produkcji z Katharine Hepburn i Spencerem Tracy” – mówi Will Gluck, reżyser i scenarzysta filmu, miłośnik zmysłowych i pełnych ciętych dialogów komedii ze złotych lat Hollywood.

Przedpremierowe pokazy filmu „To tylko seks” odbędą się w kinach Cinema City w dniach: 9-11, 16-18 i 20-21 września 2011 roku.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook