Regaty na zalewie BagryW dniach 17-18 sierpnia 2011 roku na zalewie Bagry odbędzie się XII edycja REGAT ŻEGLARSKICH O PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA, dedykowanych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest to od kilku lat najliczniej obsadzona impreza sportowa w Krakowie. Lubią ją też żeglarze z zagranicy.

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa będą rozegrane w klasach: Laser 4,7, Europa, Ok-Dinghy, Cadet, Optimist A, B i UKS.

Organizatorzy już w piątek tj. 16.09 przyjmują zgłoszenia do regat od godz. 17 00. Bardzo dużą uwagę przykłada się do dobrej atmosfery, promując jednocześnie żeglarstwo jako zdrowy i aktywny sposób na życie. Dla sympatyków i chcących zaprzyjaźnić się z żeglarstwem towarzyszy na brzegu piknik rodzinny z wieloma atrakcjami. Jest to impreza organizowana przez entuzjastów żeglarstwa dla pasjonatów żeglarstwa. Regaty są organizowane dla dzieci i młodzieży z całej Polski i zagranicy. W dniu 18.09 o godzinie 15:00 odbędzie się oficjalna ceremonia zakończenia regat z wręczeniem pucharów, dyplomów i ogłoszeniem wyników. Zawiadomienie o regatach, program regat oraz możliwość zgłoszenia się do regat on-line dostępne są na stronie www.ukz.hornkrakow.pl. Przy Przystani Klubowej znajdują się miejsca parkingowe.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć żeglarski klimat i złapać wiatr w żagle.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook