Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

"Porwanie" - premiera w Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Dramatyczna walka o tożsamość i mroczna tajemnica, która skrywa bolesną prawdę - to temat najnowszego thrillera Johna Singeltona, autora takich hitów kinowych, jak „Czterej bracia” czy „Za szybcy, za wściekli”. Film pt. „Porwanie” wchodzi na ekrany kin Cinema City już 23 września. W premierowy weekend  widzowie filmu otrzymają plakat z głównym bohaterem!

Nathana Harpera, w rolę którego wcielił się gwiazdor sagi „Zmierzch” Taylor Lautner, zawsze dręczyło niepokojące poczucie, że odgrywa rolę innej osoby. Pewnego dnia, ku swojemu przerażeniu, znajduje w Internecie własne zdjęcie z dzieciństwa na stronie poświęconej zaginionym. W jednej chwili całe jego życie traci sens, a dotychczasowe lęki i przeczucia powoli zaczynają układać się w spójną całość.
Mężczyzna stopniowo odkrywa, że na jego drodze nic nie jest takie, jakim się wydawało, a misternie kłamstwo, którego stał się głównym bohaterem, skrywana mroczną i niebezpieczną tajemnicę.
W momencie, gdy do gry wmiesza się policja, agenci rządowi i tajemnicze postaci, które rzucą się w pogoń za Nathanem, jedynym wyjściem okaże się ucieczka. Bohater nie da jednak łatwo za wygraną i zrobi wszystko, by dowiedzieć się, kim jest naprawdę.

Film, w którym wystąpili m.in. Maria Bello, Sigourney Weaver, Alfred Molina, czy Denzel Whitaker, wchodzi na ekrany kin Cinema City 23 września. W dniach 23-25 września w cenie biletu widzowie otrzymają plakat Taylora Lautnera.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook