Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Park Jellystone wyrośnie w Cinema City BonarkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Cinema City Bonarka przygotuje niezwykłe atrakcje dla młodych fanów historii o Misiu Yogi. Kino zamieni się w Park Jellystone a w każdym szanującym się parku nie może zabraknąć... pikniku!

Cinema City Bonarka zaprasza młodszych i starszych fanów Misia Yogi na specjalne pokazy filmu. Tej przezabawnej historii o wielbicielu zawartości piknikowych koszy, towarzyszyć będzie moc atrakcji!

Już w niedzielę 20 lutego o godz. 11.00 w krakowskim Cinema City Bonarka będzie można podziwiać „Park Jellystone oczami dzieci" z lokalnych przedszkoli oraz szkół podstawowych. W ramach konkursu mali uczestnicy przygotują trójwymiarowe makiety Parku - drzewa, jaskinie, kwiaty itp. W utworzonej w ten sposób pięknej scenerii Parku Jellystone aż prosi się o rozłożenie koca i biwakowanie! Amatorzy pikniku będą mogli skorzystać z kinowych akcesoriów plenerowych biesiad - kocy, koszyczków, poduszek lub przynieść ze sobą własny sprzęt! Najfajniejszy piknik rodzinny zostanie specjalnie nagrodzony! Na samym relaksie na łonie „natury" się jednak nie skończy. W holu kina obecne będą animatorki, które zorganizują dzieciakom zabawy, gry i konkursy dotyczące ochrony środowiska, parków krajobrazowych i zamieszkujących je zwierząt.

A tuż przed pokazem filmu „Miś Yogi 3D" w niedzielę o godz. 11:00 dzieci będą miały okazję poznać Leśniczych w ich służbowych strojach, dowiedzieć się różnych ciekawostek związanych z tym interesującym zawodem, zadać nurtujące pytania oraz wziąć udział w zorganizowanych przez strażników lasów konkursach.

Zasiądź pośród drzew i krzewów Parku Jellystone na pikniku z Misiem Yogi już w niedzielę 20 lutego o godz. 11.00 w kinie Cinema City Bonarka!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook