"Trzej Muszkieterowie 3D" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

„Trzej Muszkieterowie 3D” zawładną Cinema City. Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego!

Prawdziwi muszkieterowie, zapierające dech w piersiach pokazy szermierki, liczne gry i zabawy! To wszystko czeka na fanów Atosa, Portosa, Aramisa i D’Artagnana już w weekend 14-16 października w wybranych kinach Cinema City! Z okazji polskiej premiery filmu „Trzej Muszkieterowie 3D” sieć kin Cinema City przygotowała specjalne atrakcje dla miłośników „płaszcza i szpady”. Tego nie można przegapić!

Widzowie Cinema City jeszcze czegoś takiego nie przeżyli! W najbliższy weekend, 14-16 października, czwórka najsławniejszych muszkieterów – Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan – zawładnie kinem. W wybranych kinach Cinema City na chwilę będzie można wcielić w rolę bohaterskich muszkieterów i wziąć udział w niesamowitych pokazach szermierki. Jeden za wszystkich – wszyscy za jednego! Przygoda czeka w Cinema City!

Porywająca opowieść o prawdziwej przyjaźni, miłości, honorze i lojalności w doborowej obsadzie aktorskiej już na ekranach kin Cinema City! Trójka osławionych muszkieterów – Atos (Matthew Macfadyen), Portos (Ray Stevenson) i Aramis (Luke Evans) – za sprawą spisku tajemniczej Milady – w tej roli znakomita Milla Jovovich – zostaje odsunięta od straży królewskiej. Wkrótce do szermierzy dołącza młody i piekielnie zdolny D’Artagnan. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christoph Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham (Orlando Bloom). Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, są w stanie zapobiec katastrofie i ocalić pokój z Anglią.

Najnowsza odsłona ponadczasowego dzieła Aleksandra Dumasa w nowoczesnej technologii 3D już w kinach Cinema City!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook