"Giganci ze stali" - Orange IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

„Giganci ze stali” na gigantycznych ekranach Orange IMAX!

Walki robotów na prawdziwym ringu zamiast na konsoli? Fani wirtualnych gier i walk bokserskich nie mogą przegapić najnowszego filmu Shawn’a Levy’ego – „Giganci ze stali”. Produkcja trafi na gigantyczne ekrany kin Orange IMAX już 14 października 2011 i pozwoli widzom z bliska podziwiać walczące roboty! „Giganci ze stali” wstrząsną bokserskim ringiem!

Orange IMAX® – synonim innowacyjnej technologii kinowej – zabierze widzów filmu „Giganci ze stali” w widowiskowy i realistyczny świat walk robotów. Dzięki nowoczesnej technologii  każdy będzie mógł poczuć się tak, jakby stał na samym środku ringu. Fani boksu z pewnością docenią spektakularne pojedynki robotów, tym bardziej, że przy realizacji filmu pomagał sam Sugar Ray Leonard – złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Montrealu.

Były bokser Charlie Kenton (Hugh Jackman) postanawia raz jeszcze spróbować swoich sił na ringu, tym razem jednak jako promotor stalowych gigantów. Niespodziewanie w dojściu na sam szczyt pomaga Charliemu jego 11-letni syn Max. Podczas przygotowań do jednej z walk, Max odnajduje zniszczonego robota, w którym dostrzega zadatki na mistrza. Kolejne starcia wskazują, że „ATOM” jest na pewnej drodze do zwycięstwa.

Walka o miłość syna z wątkiem zaciekle rywalizujących robotów w tle dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Przedpremierowe pokazy filmu „Giganci ze stali” odbędą się w kinach Cinema City w dniach: 12-13 października 2011 roku. A już od 14 października film będzie można oglądać na gigantycznych ekranach kin Orange IMAX i Cinema City. Tego nie można przegapić!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook