"Wszystko o człowieku" - Cinema Park BonarkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Interaktywne kino Cinema Park Bonarka zaprasza na niezwykłe spotkanie z tytułowym bohaterem. Tego dnia bowiem do repertuaru Cinema Park w Krakowie wchodzi nowy program „Wszystko  o człowieku”.

Na spragnionych wrażeń czeka między innymi trójwymiarowa podróż do wnętrza ludzkiego ciała, fascynująca wyprawa w ruchomych fotelach do najpiękniejszych miejsc na Ziemi oraz interaktywny quiz na temat kultury, sztuki czy wybitnych indywidualności.

Trzygodzinny program Wszystko o człowieku niesie ze sobą dużą porcję wiedzy o człowieku i stanowi wspaniałą rozrywkę, i to nie tylko dla dzieci. W sześciu salach: interaktywnej, 3D, ruchu, inspiracji, muzyki i wyobraźni, ciekawi świata widzowie Cinema Park Bonarka będą mogli ujrzeć człowieka z zupełnie innej perspektywy.

Sala 3D – Niezwykłe ciało człowieka

W sali 3D widzowie Cinema Park wybierają się w trójwymiarową podróż w głąb ludzkiego ciała. W trakcie tej niezwykłej wyprawy poznają budowę człowieka, procesy zachodzące w naszym wnętrzu oraz docierają do najmniejszych komórek ludzkiego ciała. Dzięki technologii trójwymiarowej oraz skrajnym zbliżeniom będą w stanie zobaczyć to, czego nigdy nie zobaczyliby gołym okiem.

Sala Muzyki – Muzyka bez granic

Muzyka to nie tylko dźwięki i słowa. To unikalny język komunikacji międzyludzkiej. Wyraża wszystko co nie może zostać wypowiedziane, o czym nie można milczeć. Jest odbiciem naszej duszy - narzędziem, przez które wyrażamy samych siebie, swoje emocje i uczucia. W Sali Muzyki – wyposażonej w kolorowe reflektory, stroboskopy i lasery – widzowie przekonają się, że każdy z nas może bez trudu tworzyć własną muzykę, a użycie słów bywa czasami zbędne.

Sala Inspiracji – Potęga marzeń

Pragnienie to możliwość wyboru, a wybór zależy od siły woli i działania. W Sali Inspiracji widzowie uczestniczą w pokazie filmu o pozornie niemożliwych do spełniania marzeniach i determinacji w dążeniu do ich osiągnięcia. Towarzyszą pewnemu nastolatkowi w czasie wyprawy jego marzeń, której organizacja wymagała niezwykłej wiary, odwagi, poświęcenia oraz wytrwałości. Bohater filmu ma za zadanie przekonać nas jak ważnym elementem naszego życia są marzenia.

Sala Ruchu – Budowle z różnych epok

Piękno umysłu oraz jego twórcza i kreatywna praca to motyw przewodni seansu w Sali Ruchu. Siedząc w ruchomych fotelach widzowie wybierają się w podróż do odległych miejsc na Ziemi, aby podziwiać najpiękniejsze budowle zbudowane przez człowieka. W czasie tego dynamicznego seansu dowiadują się co zainspirowało autorów do zaprojektowania m.in. wieży Eiffla w Paryżu czy budynku opery w Sydney oraz poznają sekrety architektury nie tylko zmysłami wzroku i słuchu.

Sala Wyobraźni – Uczta dla wyobraźni


Słuchowisko w Sali Wyobraźni  to istny teatr zmysłów. W czasie tego niezwykłego seansu będziemy prowadzić rozważania na temat granic ingerencji nauki i rozwoju postępu medycyny w ludzkie życie i zdrowie. Słuchowisko pozwala przenieść się w przyszłość i stanąć oko w oko z postępami w dziedzinie badań genetycznych. To dobry moment na refleksję, jaki wpływ na nasze życie mogą mieć tego typu osiągnięcia oraz czy powinniśmy je akceptować.

Sala Interaktywna – Quiz na ekranie


Wspaniałym utrwaleniem zdobytej w pięciu salach wiedzy jest interaktywna gra, czekająca na gości w Sali Interaktywnej. Każdy z uczestników zabawy otrzyma specjalnego pilota i wraz z pozostałymi graczami będzie odpowiadał na wyświetlane na ekranie pytania dotyczące faktów, postaci, narodów, kultur, ludzkiego ciała i wybitnych indywidualności. Tu każdy może sprawdzić swoją wiedzę oraz podjąć rywalizację z innymi uczestnikami. Widz, który uzyska największą ilość punktów w zabawie otrzyma od kina Cinema Park pamiątkowy dyplom.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook