5 urodziny Galerii Krakowskiej - koncert KayahKoncert KAYAH
O prawdziwie urodzinową atmosferę w Galerii zadba Kayah, która 15 października o godzinie 18:00, na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego wyśpiewa dla zgromadzonych gości swoje największe przeboje. Przed koncertem gwiazdy rozgrzewać publiczność będzie DJ PUOTECK, a koncert poprowadzą Jankes i Kinia – dziennikarze z Radia ESKA.

Małopolski Festiwal Tortów Kreatywnych

Urodzinowa niedziela (16 października) w Galerii Krakowskiej będzie dodatkowo bardzo słodka. Dla gości centrum handlowego przewidziano również niespodziankę w postaci Małopolskiego Festiwalu Tortów Kreatywnych. Będzie można skosztować aż 12 rodz. tortów. Specjalnie dla klientów Galeria zaprosiła najwyśmienitszych małopolskich cukierników. Wypieką oni - unikalne na skalę światową - torty urodzinowe. Podczas Festiwalu zostanie wybrany ten najbardziej kreatywny, wymyślny i wysmakowany tort. Odbędzie się nie tylko ich ekspozycja ale degustacja oraz plebiscyt na tort publiczności.

Urodziny dla najmłodszych

Celebrowanie swoich piątych urodzin Galeria Krakowska rozpoczęła już w miniony weekend. Także 15 października zaprasza swoich najmłodszych klientów wraz z rodzicami na wspólne świętowanie. Wtedy nie zabraknie bajkowych postaci, animatorów zabaw oraz balonowych zwierząt. W trakcie przyjęcia dla małych krakowian organizatorzy zaplanowali dyskotekę, malowanie buzi, a także słodki poczęstunek napojami i smakołykami. Przyjęcie dla najmłodszych odbędzie się w godzinach od 12:00 do 18:00, na poziomie minus jeden.
Regulamin loterii urodzinowej dostępny jest na stronie www Galerii Krakowskiej.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook