Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Wystawa "Konsystencja" - Galeria A115 października o godz. 17.00 w Galerii A1 odbędzie się wernisaż "Konsystencja" – fotografie Izy Zdziebko.

Iza Zdziebko – absolwentka PWSFTviT w Łodzi, dyplomantka prof. Wojciecha Prażmowskiego w pracowni fotografii kreacyjnej. Obecnie wykłada fotografię w Krakowskiej Szkole Filmowej oraz Otwartym Studium Fotografii przy Politechnice Krakowskiej.

Prof. W. Prażmowski o Izie Zdziebko:
"Ilekroć rozpoczyna się dyskusja o kształt przyszłej fotografii, jej funkcję i rolę wtedy przywołuję osobę Izy Zdziebko, jej postać i dorobek. Czynię to każdorazowo z wielką przyjemnością i satysfakcją, pamiętając że było mi dane spotykać się i pracować z Izą przez kilka lat w Szkole Filmowej w Łodzi.
Rzadko zdarza się, aby osoba młoda, będąca na początku swych artystycznych-życiowych dokonań, była tak zdeterminowana i świadoma swej roli.
Niezwykła pracowitość i rzetelność, gorliwość i żar - a przede wszystkim niezwykła pasja, to one tworzą i składają się na wspaniały wizerunek Izy Zdziebko. Jestem i pozostanę wielkim admiratorem sztuki Izy.
W. Prażmowski, sierpień 2011, Technika: Polaroid

Wernisaż : 15 października 2011, 17:00; do 15 listopada 2011.
Galeria A1, Kraków ul. Kanonicza 1


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook