Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Upside-Down - Scena na Lwowskiej28-30 października 2011 o godz. 19.30 w Scenie Na Lwowskiej będzie można obejrzeć przedstawienie "Upside-Down". Scena na Lwowskiej, do tej pory znana tylko wtajemniczonym, otwiera się na szeroką publiczność premierą przedstawienia Upside-Down w reżyserii Agnieszki Cianciary- Fröhlich.

Upside-Down
to debiut sceniczny pisarza Mirosława Majewskiego, autora m.in. powieści Performance. Bohaterami sztuki jest małżeństwo artystów przeżywające poważny kryzys. Wszystko się zmienia, gdy ona zaczyna mieć niepokojące sny-przepowiednie, które nagle stają się koszmarną rzeczywistością i wymuszają desperackie próby odnalezienia życia i nadziei na krawędzi śmierci. Rzeczywistość przeplata się ze snem, obok tragedii czai się groteska.  A wszystko to w klimatycznej atmosferze niszowego teatru w jednej z kamienic krakowskiego Starego Podgórza.

Reżyseria: Agnieszka Cianciara- Fröhlich
Występują: Roman Bator, Maciej Brończak, Agnieszka Cianciara-Fröhlich, Jonathan Fröhlich, Katarzyna Gajdarska, Mariusz Grabowski, Anna Krajewska, Mirosław Majewski, Karol Słowik, Aleksandra Sularz, Cieszka Żółtko.

Bilety: 20/15 zł


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook