Szpilki w Agrafce - AgrafkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

3 listopada pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkania w kręgu tylko i wyłącznie kobiecym czyli SZPILKI W AGRAFCE. Gospodynią spotkań będzie ich inicjatorka, dziennikarka radia RMF Classic - Magda Miśka-Jackowska. Jak zwykle nasi hojni partnerzy przygotowali dla widzek mnóstwo prezentów, a my świetne filmy.

W marcu 2011 zainaugurowaliśmy w kinie Agrafka nowy cykl spotkań filmowych. Szpilki w Agrafce to propozycja skierowana wyłącznie do Pań. Inicjatorką spotkań jest dziennikarka radia RMF Classic Magda Miśka-Jackowska, będzie ona również gospodarzem spotkań.

Ideą cyklu jest połączenie pokazu filmowego ze spotkaniem towarzyskim. W programie filmowym wieczorów znajdą się tytuły wybrane przez gospodynię spotkań, które można określić mianem Kobiecego Kina. Nasi partnerzy zadbali o bardzo atrakcyjne prezenty dla uczestniczek, a my postaramy się o odpowiednią oprawę spotkań. Zapewnimy strawę zarówno dla ducha jak i dla ciała. Na uczestniczki spotkań będzie czekał drobny poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasza propozycja stanie się chwilą wytchnienia dla zabieganych Pań, czymś w rodzaju kulturalno-towarzyskiego klubu, takim "Babskim Wieczorem".

Spotkania odbywają się będą raz w miesiącu. Chcemy aby w programie znalazły się atrakcyjne przedpremierowe filmy, w związku z czym program filmowy kolejnych spotkań do ostatniej chwili będzie niespodzianką. Kino Agrafka gwarantuje, że będzie to kino "wysokich lotów".

Patronat medialny nad cyklem objęły:
RMF Classic, Dziennik Polski.

Partnerzy cyklu - fundatorzy prezentów dla Pań:
Bielenda,
Księgarnia pod Globusem,
Poziomkarnia

Bilety: 15zł

Daty spotkań:

3 listopada /czwartek/, start 19:00

24 listopada / czwartek /, start 19:00

15 grudnia / czwartek /, start 19:00


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook