Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Maraton "Zmierzch" - Multikino


Już niedługo premiera najnowszej części arcypopularnej filmowej sagi, czyli „Zmierzchu”. Z tej okazji w czwartek, 17 listopada, Multikino zaprasza wszystkich fanów i fanki tej niesamowitej historii na Maraton Zmierzch, a bezpośrednio po nim premierowy pokaz o północy najnowszej części cyklu „Saga Zmierzch: Przed świtem, cz. 1”.

17 listopada (czwartek), start: 16:00

Zmierzch
reż. Catherine Hardwicke
USA 2008, 122’

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu
reż. Chris Weitz
USA 2009, 130’

Saga Zmierzch: Zaćmienie
reż. David Slade
USA 2010, 124’

Po zakończeniu maratonu, dokładnie o północy, zaprezentujemy gorącą premierę:

Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 1

reż. Bill Condon
USA 2011, 115’

Ceny biletów na maraton (3 archiwalne części Sagi Zmierzch):
22 zł – normalny
19 zł – ulgowy
16 zł – dla posiadaczy legitymacji ISCI, ITIC

Uwaga! Ceny biletów na pokaz premierowy o północy zgodne z cennikiem poszczególnych kin.

OPISY FILMÓW:

Zmierzch
17-letnia Isabella Swan przeprowadza się do małego, ponurego miasteczka w stanie Washington, w którym mieszka jej ojciec. Tutaj Bella poznaje tajemniczego, przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go rozgryźć. Dziewczyna usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Okazuje się, bowiem, że zakochała się w wampirze...

Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu

Bella dochodzi do siebie po ataku wampira, który to niemal kosztował ją życie. Zbliżają się jej urodziny, dziewczyna chce je spędzić z Edwardem i jego rodziną. Jednak z pozoru błahy wypadek w trakcie uroczystości sprawia, że Cullenowie decydują się opuścić miasto - rozdzielając tym samym Edwarda i Bellę

Saga Zmierzch: Zaćmienie
Edward zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi. Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.

Saga Zmierzch: Przed świtem. Cz. 1
Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella i Edward wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzie niepokój Volturi – przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?

Informujemy, że dzień później, w piątek 18 listopada o godz. 22:00 we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się druga odsłona Maratonu Saga Zmierzch. Tym razem wszystkim, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w pokazach 17 listopada, pokażemy wszystkie dotychczasowe części Sag, łącznie z premierą!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook