Incubate Tour 2011


W połowie marca br. rozpocznie się trasa koncertowa Incubate Tour 2011. Swoją twórczość zaprezentują dwa fenomenalne zespoły Qube oraz Votum. W Krakowie koncerty odbędą się 27 marca w Klubie Kwadrat.


Będzie to jedyna okazja dla fanów progresywnego metalu. Muzyka dla wymagających oraz rządnych emocji i naładowania niesamowitą energią odbiorców. Qube- trasa promująca ich znakomity album album „Icubate” Votum- zamykają tą trasą okres promocji doskonale przyjętej w kraju i zagranicą płyty "Metafiction" (zespoł pracuje już nad utworami na następny album) Na wybranych koncertach nie zabraknie również gości.

Oto dokładna rozpiska trasy:


18-03- Ostrów Wlkp. Klub Afera
19-03- Konin - Oskard
20-03- Toruń- Lizard King
26-03- Rzeszów - Pod Palmą


27-03- Kraków - Kwadrat


28-03- Lublin - Graffiti
02-04- Opole - Come In
03-04- Wrocław - Od Zmierzchu Do Świtu

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godzinie 19:00

Bilety w cenie 20 zł przedsprzedaż/30 zł w dniu koncertu, dostępne już wkrótce.
Organizatorem trasy jest Electrum Production.

----------------------------------

Qube to lubelski zespół grający nowoczesny rock progresywny. Ich muzyka łączy w sobie bardzo różnorodne nurty. Od hardcore'u, energicznych nu-metalowych riffów, poprzez granie typowo progresywne, techniczne lecz nie pozbawione duszy, aż po rozbudowane figury psychodeliczne czy artrockowe, a nawet funkowe fragmenty.


Zespół powstał w październiku 2005 roku i tworzą go:

Daniel Gielza (Perła) - wokal,
Kamil Wiśniewski - gitara,
Tomek Otto - gitara,
Piotr Torbicz (Toper) - bas,
Paweł Gajewski (Gajos) - perkusja.

W sierpniu 2006 roku zespół nagrał pierwszą płytę, zatytułowaną "Shapes". Od tej pory zagrał bardzo wiele koncertów w całej Polsce. Zespół był wielokrotnie nagradzany w konkurasach oraz na festiwalach. Z początkiem 2010 roku zespół ukończył nagrywanie swojej kolejnej płyty "Incubate", która ukazała się nakładem wytwórni Electrum Production. Energia, intensywne muzyczne emocje, nietuzinkowe kompozycje oraz trudne do zdefiniowania muzyczne przestrzenie to wizytówka Qube.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook