Trójwymiarowa misja ratunkowaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Stała się rzecz straszliwa - „Matki w mackach Marsa"! Misja ratunkowa rozpoczyna się w piątek 11 marca w kinie Orange IMAX Kraków. Wraz z chłopcem o imieniu Milo wszystkie dzieciaki i ich ojcowie wyruszą statkiem kosmicznym na sąsiadującą z Ziemią planetę i spróbują ocalić swoje mamy przed Marsjanami!

„Matki w mackach Marsa" (Mars Needs Moms) to najnowszy film animowany w reżyserii Simona Wellsa. Pieczę produkcyjną nad filmem sprawował zaś Robert Zemeckis, znany z fantastycznych przygód Marty'ego w trzech częściach „Powrotu do przyszłości". I tym razem nie obejdzie się bez dużej dawki przygód, akcji i humoru! A tym bardziej odczują to widzowie cyfrowych Orange IMAX, zasiadający przed gigantycznymi ekranami i zanurzający się w krystalicznie czystym dźwięku. Potęga najlepszej jakości trójwymiaru przeniesie widzów Orange IMAX wprost do statku kosmicznego i wyśle na misję ratunkową na Marsa!

Mama często bywa niedoceniana. A do tego ciągle potrafi zmuszać nas do rzeczy, na które nie mamy ochoty - posprzątania pokoju, zjedzenia śmierdzących brokułów, wynoszenia śmieci. A gdy napotka opór nakłada lekkie, acz nieprzyjemne kary - zero telewizji, szlaban na wychodzenie ze znajomymi, żadnego komputera! Ileż dzieciaków marzy, by te wszystkie tyrady się skończyły i by wreszcie można było robić co się żywnie podoba. „Matki w mackach Marsa" to pełna akcji opowieść o dziewięcioletnim Milo, który zaczyna doceniać swoją mamę dopiero wobec groźby zabrania jej przez przybyszów z Marsa. Chcą oni wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Teraz Milo wraz z ekscentrycznym Ziemianinem i zaledwie jedną marsjańską rebeliantką będą walczyli, by znów sprowadzić mamy na Ziemię. Wszak nie ma jak u mamy, nawet jeśli trochę na nas narzeka!

„Matki w mackach Marsa" już od 11 marca w Orange IMAX !


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook