Potęga żywiołów w Cinema Park BonarkaPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Już od soboty, 12 marca, goście interaktywnego kina Cinema Park Bonarka odczują na własnej skórze, jak ogromną potęgą są cztery żywioły: Woda, Ogień, Powietrze, Ziemia. Tego dnia bowiem wchodzi do repertuaru Cinema Park nowy program edukacyjny - „4 żywioły. Twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury".

Widzów programu o czterech żywiołach czeka fascynująca podróż do wnętrza Ziemii i na skraj atmosfery wraz z pierwszymi na świecie Superbohaterami: Powietrzem, Wodą, Ziemią i Ogniem. W sześciu interaktywnych salach (3D, ruchu, inspiracji, muzyki, wyobraźni i interakcji) ciekawi świata widzowie Cinema Park Bonarka dowiedzą się, jak powstają burze i huragany, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów oraz na czym polegają ruchy tektoniczne Ziemii oraz inne pasjonujące zjawiska występujące w przyrodzie. Ten trzygodzinny program edukacyjny niesie ze sobą nie tylko dużą porcję wiedzy o przyrodzie. Stanowi również wspaniałą rozrywkę, dzięki której edukacja jest niezwykle szybka i skuteczna.

W sali 3D widzowie dowiedzą się czym są trzęsienia ziemi, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, a także jak podobne procesy globalne wpływają na ukształtowanie Ziemi oraz warunki życia na niej panujące.

Sala Ruchu ujawni widzom potęgę Wody, żywiołu, dzięki któremu możliwe jest powstanie wszelkiego życia. W czasie dynamicznego seansu, widzowie zasiadający w ruchomych fotelach, znajdą się w samym środku szalejącego huraganu, ujrzą monstrualne fale tsunami i uświadomią sobie, jak krucha potrafi być nasza cywilizacja w obliczu potęgi tego żywiołu.

Żywioły - potężne i nieubłagane - potrafią zniszczyć wszystko, co spotkają na swej drodze. W obliczu klęski żywiołowej, w ludziach budzi się jednak niewyobrażalna siła i determinacja, by bezinteresownie nieść pomoc tym, który znaleźli się w niebezpieczeństwie. O tym niebywałym heroizmie dowiedzą się widzowie oglądający dokumentalny film w Sali Inspiracji.

Niezapomniany taniec kolorów przy akompaniamencie dźwięków natury zachwyci gości Sali Muzyki. Wspólnie z wiatrem zwiedzą oni krańce atmosfery i przekonają się, co wpływa na kształtowanie pogody i klimatu na naszej Planecie. Ponadto będą próbowali ten klimat odmienić przy pomocy starożytnego deszczowego tańca.

W Sali Wyobraźni widzowie puszczą wodze fantazji, podążając za docierającym do ich uszu dźwiękiem. Usłyszą fascynującą opowieść o grupie naukowców, którzy zamierzają zbadać nieodkrytą do tej pory jaskinię wewnątrz ziemi. A w przypadku odkrywania nowych przestrzeni zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego...

Wspaniałym utrwaleniem zdobytej w pięciu salach wiedzy jest interaktywna gra, czekająca na gości Cinema Park Bonarka w Sali Interakcji. Każdy z uczestników zabawy otrzyma specjalnego pilota i wraz z pozostałymi graczami będzie odpowiadał na wyświetlane na ekranie pytania dotyczące geologii, geografii, klimatu i pogody. Widz, który uzyska największą ilość punktów w zabawie otrzyma od kina Cinema Park pamiątkowy dyplom.

Program „4 żywioły. Twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury" zatrzęsie kinem Cinema Park Bonarka już 12 marca!Ceny biletów na program „4 żywioły. Twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury" wynoszą od 24 zł - 29 zł. Pierwsze seanse w sobotę 12 marca o godzinie 11.00 oraz w niedzielę o 11.00 i 16.00


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook