Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

DUBSTEP AHEAD! – DJ MADD


16.04.2011 w krakowskim klubie Fabryka zagra jeden z najpłodniejszych i olbrzymie cenionych obecnie producentów na scenie dubstep znany ze świetnych wydawnictw dla wielu renomowanych labeli. DJ Madd bo o nim mowa to pochodzący z Budapesztu artysta, który mocno zamieszał na scenie dubstep i o którym obecnie nie przestaje się mówić w środowisku. Obok Madd'a zagrają: Anansi - jako didżej i producent jeden z weteranów jeżeli nie ojciec sceny dubstep w PL, Mack stołeczny didżej i promotor połamanych bitów oraz lokalni zawodnicy: BC oraz gospodarz imprezy Dubseed. O stronę wizualna imprezy zadba Vj Steem. Zapraszamy serdecznie na kontemplacje ciężkiego basu!


DJ MADD / Subway, Black Box, Boka, Tube (Budapeszt, HU)

Pochodzący z Budapesztu didżej i producent od dobrych kilku lat na scenie. Przez dłuższy okres mieszkał w Bristolu, gdzie zdołał zaistnieć jako pierwszoligowy producent oraz wyrobił sobie solidną markę. Obecnie rezyduje w rodzinnym Budapeszcie zaskakując kolejnymi świetnymi wydawnictwami oraz projektami. Przez ostatnie 2 lata wydał 14 singli w różnych labelach oraz wyrobił sobie swój własny bardzo charakterystyczny styl co obecnie jest bardzo pożądaną tendencją na scenie. Doceniany przez największe tuzy gatunku, gra na największych imprezach w całej Europie. W Polsce występował już w kilku miastach ściągając na swoje występy po kilkaset osób. Teraz przyszedł czas na Kraków!

ANANSI - Dubkraft Records / Corsario Digital - Lublin

Anansi (Pan Pająk) - postać mitologiczna z legend Afryki Zachodniej, bóg trickster - wielki oszust. Pierwotnie uważany był za stwórcę świata, później - dawcę kultury. Wyczyny Anansiego są tematem ludowych opowiadań, które znaleźć można nawet w Indiach Zachodnich.
Tak na prawdę to kolejne wcielenia r33lc4sha. Jego swingujące alter ego, które pod parasolem dubstepu skryło elementy dubu, techno, ambientu i 2stepu. Jego EPka "Hello My Name Is... Anansi" ukazała się pod szyldem DubKraft, podobnie jak dobrze przyjęte, winylowe "23000".
W ubiegłym roku nakładem Corsario Digital ukazała się kolejna EPka - Anansi "Corsario Riddims III". W marcu 2010, pod szyldem londyńskiej oficyny Eight:FX ukazało się jego najnowsze wydawnictwo - singiel "Time" / "Pchysical".

Mack / Mash-up.pl (Warszawa)

dj i promotor połamanej basowej elektroniki. Jego label Moonshine Recordings,
od 2009 liczy już 4 pozycje, m. in.: 6Blocc - Budda Bye / Vigilante i Radikal Guru - Kali.

Kraków, klub Fabryka ul Zabłocie 23

Start: 21.00

Wstęp: 15pln

DJ's:

DJ MADD / Subway, Black Box, Boka, Tube (Budapeszt, HU)
ANANSI / Corsario Digital, DubKraft (Lublin)
MACK / mash-up.pl (Warszawa)
BC / Gangsteppaz (Kraków)
DUBSEED / Dubstep Ahead!
(Kraków)
wizuale:

VJ STEEM / Bethon (Krakow)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook