Dzikie z Natury 3D


Widzów Orange IMAX czeka niezwykła podróż po lasach deszczowych Borneo i sawannach Kenii. Już od 15 kwietnia (piątek) na gigantycznych ekranach będzie można obejrzeć niezwykłą trójwymiarową opowieść o miłości do zwierząt, których los coraz częściej nie oszczędza. Film „Dzikie z Natury 3D" rozgrzeje serca widzów Orange IMAX, zabierając ich do świata osieroconych słoniąt i orangutanów.

„Dzikie z Natury 3D" to inspirująca opowieść o miłości, poświęceniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami. Film ukazuje osierocone orangutany i słonie oraz wyjątkowych ludzi, którym udało się je nie tylko uratować i wychować, ale również przywrócić im życie na wolności. Ujęte w trójwymiarze IMAX 3D „Dzikie z Natury 3D" to wzruszająca opowieść o miłości przybranych matek do niezwykłych dzieci - orangutanów i słoni. Dr Birute Mary Galdikas oraz Daphne Sheldrick poświęciły lata swego życia, aby ratować te osierocone maleństwa.

Film w niezwykle poruszający sposób przedstawia działania osób, dla których los dzikich zwierząt nie jest obojętny, ale pozwala nam tez podejrzeć proces wychowania młodych orangutanów i słoni, które dzięki troskliwej opiece i niesamowitym zabawom, szczęśliwie dorastają i uczą się żyć na wolności. Dowiadujemy się, że słonie musza być szczęśliwe, aby przeżyć, a orangutany mogą być niezłymi komikami. Podejrzenie tych cudów natury w trójwymiarze, to naprawdę niezwykłe przeżycie.

Bujna zieleń dżungli, palące piaski pustyni i zwierzęta „Dzikie z Natury 3D" już od piątku 15 kwietnia na gigantycznych ekranach Orange IMAX!MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook