Czy wszystkie papugi potrafią latać?


Już w najbliższy weekend na ekrany kin Cinema City wchodzi „Rio" - najnowsza animacja 3D twórców „Epoki lodowcowej". Wraz z sympatyczną papugą Blu widzowie przeniosą się do gorącego Rio de Janeiro, a dzięki przygotowanym przez Cinema City atrakcjom dowiedzą się o papugach wszystkiego tego, co zawsze chcieli wiedzieć, ale bali się zapytać.

Po oszałamiającym sukcesie trzech części „Epoki lodowcowej" oraz filmu „Roboty", ich twórcy - słynne studio Blue Sky - zapraszają na nową fantastyczną przygodę. „Rio" to historia fajtłapowatej papugi ary imieniem Blu, która wiedzie wygodne życie w domu swojej właścicielki Lindy. Blu wydaje się, że jest ostatnim osobnikiem ze swojego gatunku. Gdy jednak dowie się, że w Rio mieszka inna podobna mu papużka, porzuci zimną Minnesotę i wyruszy w podróż do gorącej Brazylii. Przeżyje tam masę niesamowitych przygód, dowie się czym jest miłość i będzie musiał... nauczyć się latać.

Zrealizowana w technologii 3D animacja „Rio" to prawdziwa eksplozja barw, emocji i humoru. Z okazji tej długo oczekiwanej premiery kina Cinema City przygotowały specjalne niespodzianki dla widzów. W sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia w kinach pojawią się woliery z prawdziwymi papugami. Będzie można obejrzeć ary, papugi faliste, rozelle czy aleksandretty, a zaproszeni eksperci opowiedzą o zwyczajach tych niezwykłych ptaków i nauczą w jaki sposób się nimi opiekować. Przewidziane są także kąciki zabaw plastycznych, w których najmłodsi postarają się stworzyć papugi łudząco podobne do tych widzianych na żywo i przedstawionych w filmie.

Najbardziej uskrzydlająca premiera roku i mnóstwo atrakcji dla całej rodziny już w weekend 9-10 kwietnia w kinach Cinema City w całej Polsce!

Kraków Zakopianka:

- sobota, niedziela 11.00-16.00,

- we współpracy ze sklepem ZOO Natura - ekspozycja wolier z papugami, kącik informacyjny z ekspertem opowiadającym o zwyczajach ptaków i o tym w jaki sposób się z nimi zaprzyjaźnić.

Kraków Galeria Kazimierz:

- sobota, niedziela 11.00-15.00,

- we współpracy ze sklepem zoologicznym Jakama - ekspozycja wolier z papugami, kącik informacyjny z ekspertem opowiadającym o zwyczajach ptaków i o tym w jaki sposób się z nimi zaprzyjaźnić.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook