Repertuar ARS kwiecień



Krakowskie Centrum Kinowe ARS zaprasza na spektakle.

Kiniarnia

2011-04-08-09 pt i sb

13:00

Żona doskonała (FR )

15:00

Jak zostać królem (AU GB )

17:00

Poznasz przystojnego bruneta (US )

18:50

Sala Samobójców (POL )

21:05

Erratum (POL )

22:45

Erratum (POL )

2011-04-10-14 od nd do cz

13:00

Żona doskonała (FR )

15:00

Jak zostać królem (AU GB )

17:00

Poznasz przystojnego bruneta (US )

18:50

Sala Samobójców (POL )

21:05

Erratum (POL )

Salon

2011-04-08-09 pt i sb

12:45

Rytuał (US )

14:50

Sala Samobójców (POL )

17:05

Żona doskonała (FR )

19:05

Rytuał (US )

21:15

Rytuał (US )

23:20

Sala Samobójców (POL )

2011-04-10-14 od nd do cz

12:45

Rytuał (US )

14:50

Sala Samobójców (POL )

17:05

Żona doskonała (FR )

19:05

Rytuał (US )

21:15

Rytuał (US )

Sztuka

2011-04-08-09 pt i sb

12:00

13-ty dzień (PT GB )

13:45

Niepokonani (US )

16:20

13-ty dzień (PT GB )

18:00

Niepokonani (US )

20:30

Niepokonani (US )

23:00

Niepokonani (US )

2011-04-10-14 od nd do cz

12:00

13-ty dzień (PT GB )

13:45

Niepokonani (US )

16:20

13-ty dzień (PT GB )

18:00

Niepokonani (US )

20:30

Niepokonani (US )



Reduta [Off Plus Camera]

2011-04-08 piątek

16:00 SEKCJA: ODKRYCIA, William S. Burroughs: A Man Within, USA, 90’

18:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Four Lions, UK, 101’

20:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Burza, USA, 110’

22:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Happy Few, FRA, 103’

2011-04-09 sobota

14:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Fair Game, USA, 104’

16:00 SEKCJA: SUNDANCE INSTITUTE SERIES, Lovers of hate, USA, 93’

18:00 SEKCJA: POKAZY SPECJALNE, Długi marsz 70 lat później, POL, 60’

(goście specjalni: Tomasz Grzywaczewski, Bartosz Malinowski, Filip Drożdż)

20:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Możesz na mnie liczyć, USA, 109’

22:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Tucker & Dale vs Evil, USA, 89’

2011-04-10 niedziela

13:00 SEKCJA: KONKURS GŁÓWNY “WYTYCZANIE DROGI, Erratum, POL, 90’

15:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Obiad w środku sierpnia, ITA, 75’

17:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, The Runaways: Prawdziwa Historia, USA, 107’

19:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Stone, USA, 105’

21:00 SEKCJA: NOWE KINO IRLANDZKIE, Savage, IRL, 85’

2011-04-11 poniedziałek

12:00 Orbit (film), blok 12 filmów, USA, 80’

17:00 SEKCJA: MFF BUSAN PRZEDSTAWIA: NOWE KINO AZJI, Hanyo, KOR, 107’

19:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Młoda Wiktoria, USA/UK, 100’

21:00 SEKCJA: NOWE KINO IRLANDZKIE, Savage, IRL, 85’

2011-04-12 wtorek

11:00 Orbit (film), blok 12 filmów, USA, 80’

16:00 SEKCJA: MFF BUSAN PRZEDSTAWIA: NOWE KINO AZJI, Poezja, KOR, 139’

19:00 SEKCJA: NOWE KINO IRLANDZKIE, Wake Wood, IRL/UK, 90’

(gość specjalny: David Keating)

21:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Me and Orson Welles, USA/UK, 105’

2011-04-13 środa

11:00 Orbit (film), blok 12 filmów, USA, 80’

14:30 SEKCJA: MFF BUSAN PRZEDSTAWIA: NOWE KINO AZJI, Re-encounter, KOR, 108’

(gość specjalny: Min YongKeun)

17:00 SEKCJA: SUNDANCE INSTITUTE SERIES, The Dry Land, USA, 92’

(goście specjalni: America Ferrera, Ryan Piers Williams)

19:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Four Lions, UK, 101’

21:00 SEKCJA: ODKRYCIA, Carancho, ARG, 107’

2011-04-14 czwartek

11:00 Orbit (film), blok 12 filmów, USA, 80’

17:00 SEKCJA: KONKURS GŁÓWNY “WYTYCZANIE DROGI, The Off Hours, USA, 93’

19:00 SEKCJA: KONKURS GŁÓWNY “WYTYCZANIE DROGI, Small Town Murder Songs, CAN, 75’

(gość specjalny: Ed Gass-Donnelly)

22:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Dwie bramy snu, USA, 78’

(gość specjalny: Alistair Banks Griffin)




Aneks [Off Plus Camera]

2011-04-08 piątek

17:00 SEKCJA: NOWE KINO IRLANDZKIE, One Hundred Mornings, IRL, 85’

19:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, Le Bal des Actrices, FRA, 105’

21:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Littlerock, USA, 84’

2011-04-09 sobota

17:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Les Corps Impatients, FRA, 94’

19:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Mrówkojad, USA/ARG, 80’

21:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Bam Gua Nat, KOR, 144’

2011-04-10 niedziela

16:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, 80 dni, ESP, 104’

18:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Guy and Madeline on a Park Bench,

USA, 82’

20:00 SEKCJA: MFF BUSAN PRZEDSTAWIA: NOWE KINO AZJI, Poezja, KOR, 139’

2011-04-11 poniedziałek

11:00 Konfrontacje – CZEŚĆ 1, Studio Munka – blok 3 filmów, POL, 89’

Bande part Cinema School Barcelona – blok 13 filmów, ESP, 87’

18:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, La fille de Motreal, CAN, 92’

20:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, Chicas, FRA, 84’

2011-04-12 wtorek

10:00 Konfrontacje – CZEŚĆ 2, Whistling Woods International – blok 3 filmów, IND, 26’

FAMU – blok 2 filmów, CZE, 20’

Mistrzowska szkoła reżyserii Andrzeja Wajdy, POL, 99’

16:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, Itty Bitty Titty Comittee, Usa, 88’

18:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, Le Bal des Actrices, FRA, 105’

20:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Les Corps Impatients, FRA, 94’

2011-04-13 środa

10:00 Konfrontacje – CZEŚĆ 3, CECC Barcelona – blok 6 filmów, ESP, 74’

Młodzi i Film – blok 2 filmów, 49’

19:00 SEKCJA: KONKURS GŁÓWNY “WYTYCZANIE DROGI, Small Town Murder Songs, CAN, 75’

20:00 SEKCJA: FROM THE GUT, AMERYKAŃSCY NIEZALEŻNI, Shit Year, USA, 95’

2011-04-14 czwartek

18:00 SEKCJA: FILMOWE OBLICZA KOBIET, Vacation!, USA, 95’

20:00 SEKCJA: NADRABIANIE ZALEGŁOŚCI, Bam Gua Nat, KOR, 144’


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook