Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

„Totalny kosmos” w Grotesce


Teatr Groteska wraz z Radą Mieszkańców Domów Studenckich Collegium Medicum UJ w Prokocimiu organizuje kolejną grę miejską „Totalny kosmos”, która odbędzie się w sobotę 16 kwietnia w Krakowie.

Tym razem do udziału w kosmicznej grze sci-fi zapraszamy studentów Collegium Medicum i UJ oraz mieszkańców

domów studenckich w Prokocimiu!

Tego dnia w spokojnym miasteczku na obrzeżach Tesco wylądują statki obcych. Uczestnicy gry wcielą się w role agentów specjalnych, których zadaniem będzie zwyczajowe zabezpieczenie terenu lądowania, rutynowe śledztwo i standardowe uratowanie Tego i Owego przed zagładą. Aby ocalić świat będą musieli zgłębić tajemnicę obcych i jak najszybciej dotrzeć do ich gniazda. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwać będzie Archiwum X w składzie: agent nieruchomości Murder i jego avatar Jane Sully.

W tej misji mogą brać udział wyłącznie studenci Collegium Medicum i UJ oraz mieszkańcy domów studenckich w Prokocimiu.

Na zgłoszenia 2-3-osobowych zespołów czekamy do 14 kwietnia włącznie na stronie www.grymiejskie.krakow.pl, tam również znajdziecie regulamin zabawy. Na trzy zespoły, które jako pierwsze położą kres jajom robionym przez obcych czeka odpowiednio 600, 500 i 400 zł.

Jest rok 2011 – wigilia apokaliptycznego roku 2012, w którym skończą się m.in. kalendarz Majów i standardowe kalendarze na rok bieżący. W spokojnym miasteczku studenckim gdzieś na obrzeżach Tesco życie wciąż toczy się leniwym trybem od 12:00 do 4:00 z pominięciem ciszy nocnej. Nic nie zapowiada nadchodzącej katastrofy….

Zapraszamy na www.grymiejskie.krakow.pl

A już teraz zapraszamy wszystkich w ostatni weekend sierpnia na kolejna grę miejską Teatru Groteska, której uczestnicy wyruszą na poszukiwanie norweskich śladów w Krakowie!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook