Atrament dla leworęcznych w KTO


Atrament dla leworęcznych to współczesna komedia. Składa się ona z kilku przenikających się, obyczajowych scen, pełnych absurdalnego humoru. Ideą spektaklu jest jednak odejście od dosłowności - bohaterów nie da się umieścić w żadnym miejscu i czasie. Nie mają imion, nazwisk, nie wiadomo gdzie mieszkają i czym się zajmują. Pojawiają się na scenie i generują kolejne zdarzenia, wcielając się w wymyślone przez siebie postaci.Premiera - 7 maja 2008

Krzysztof Niedźwiedzki - w 1996 roku założył istniejącą do dzisiaj grupę kabaretową Formacja Chatelet. Jest autorem tekstów i reżyserem dwóch pierwszych programów tej grupy. Współredaguje humorystyczne pismo Nowy Pompon. Zajmuje się pisaniem tekstów satyrycznych, scenariuszy telewizyjnych i sztuk teatralnych.

"Szanowne panie, szanowni panowie i wy wszyscy inni przygodnie tu zebrani widzowie z waszymi nieprzyzwoicie wypchanymi portfelami! Oto właśnie nadeszła ta od dawna oczekiwana przez was chwila, gdy będziecie mogli mieć jeszcze więcej pieniędzy! I jeszcze więcej portfeli! Wystarczy, że zainwestujecie waszą gotówkę w nasz Kapeluszowy Fundusz Inwestycyjny, a już niebawem będziecie znacznie bardzie obrzydliwie bogaci i nieporównywalnie bardziej nieprzyzwoicie szczęśliwi! Każda złotówka wrzucona do tego kapelusza zostanie bezpowrotnie pomnożona, a każde dwa złote zostaną od razu przez nas nieodwracalnie zainwestowane! Pamiętajcie, tylko u nas pieniądze zamieniają się w marzenia, a marzenia mają zapach kapelusza!"

Teatr KTO

23 stycznia 2011r. - godz. 19

27 stycznia 2011r. - godz. 19


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook