Music & Video Live MixWychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz to bardziej wymagających odbiorców, stworzyliśmy projekt MUSIC & VIDEO LIVE MIX.

JAKO JEDYNY KLUB W KRAKOWIE PREZENTUJEMY NIESAMOWITY AUDIOWIZUALNY SHOW.

NIE DOSWIADCZYSZ TEGO NIGDZIE INDZIEJ!

12 EKRANÓW, SWIETNI DVJ , NIESAMOWITA MIESZANKA NAJGORĘTSZYCH BRZMIEŃ.

DVJ będzią tworzyć wizualizacje na żywo w zaskakujący sposób łącząc teledyski, grafikę i animacje! Zmiksują najlepsze imprezowe kawałki oraz najgorętsze klipy.

Music and video live mix to prawdziwa uczta dla waszych oczu i uszu!!!

To Nowy cykl imprez w rytmach r’n’b / soul / mashup / hiphop / pop.

Co kryje sie pod MVLM ? Przede wszystkim nowa jakość imprez polegająca na mixowaniu jednocześnie dźwięku i obrazu. Tak wiec teraz w trakcie imprezy można nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć najnowsze hity oraz szlagiery z całego przekroju “czarnych brzmień”. Muzyka mixowana jest jednocześnie z odpowiadającymi jej klipami i wizualizacjami, wyświetlanymi na telewizorach lcd i projektorach w całym klubie. Projekt MUSIC & VIDEO LIVE MIX rozpoczął się w maju 2008 w Tokyo Underground, szybko zdobył rzesze fanów. DVJ RINK oraz DVJ WU prezentują audiowizualne show w całym kraju. Do tej pory odwiedzili takie miasta jak: Warszawa (The Fresh, Harlem), Poznań (Tokyo Underground, Eskulap, Piwnica 21),Wrocław (Daytona), Katowice (Mega Club), Toruń (Mockba), Bydgoszcz (Euphoria), Lublin (Sema4).

INFO I REZERWACJA

INFO @BACCARATCLUB.PL

TEL :695 116 760


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook