Tron: Dziedzictwo 3D” na gigantycznym ekranieTo wspaniała nowina dla tych kinomanów, którzy z wypiekami odliczają dni do oficjalnego zagoszczenia filmu „TRON: Dziedzictwo 3D" na ekranach kin. Już w październiku fani filmów science-fiction mogli na 23 minuty zanurzyć się w wirtualnym świecie podczas specjalnych pokazów fragmentów filmu „TRON: Dziedzictwo 3D". Teraz jednak nadszedł wreszcie czas, by w pełni nacieszyć oko zapierającymi dech scenami. Wersja przeznaczona do kin Orange IMAX będzie się różniła od wersji pozostałych goszczących na ekranach. Około 40 minut filmu zostało specjalnie przygotowane do projekcji na gigantycznych ekranach Orange IMAX, gdzie obraz rozszerzy się w sposób zapewniający maksymalizację pola widzenia na ekranie.

TRON: Dziedzictwo 3D" to trójwymiarowa, zaawansowana technologicznie przygoda, rozgrywająca się w krainie zupełnie innej od tych, znanych nam do tej pory z dużych ekranów. Sam Flynn (Garrett Hedlund), 27 letni buntownik, jest prześladowany tajemniczym zniknięciem swego ojca Kevina Flynna (w tej roli zwycięzca Oscara i Złotych Globów - Jeff Bridges), który był światowej sławy twórcą gier video. Kiedy Sam prowadzi śledztwo w sprawie dziwnych sygnałów wysyłanych do niego ze starej, należącej do ojca maszyny do gier, sygnałów które mogą pochodzić tylko od Kevina, zostaje wciągnięty do wirtualnej rzeczywistości, w której jego ojciec jest uwięziony od ponad 20 lat. Z pomocą nieustraszonej wojowniczki Quorra (Olivia Wilde), ojciec i syn rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczną podróż przez olśniewający Cyber Wszechświat. Ta wykreowana przez ojca rzeczywistość wyewoluowała w świat niewyobrażalnie zaawansowanej technologii z zaskakującymi wyobraźnię pojazdami, bronią, pejzażami oraz bezwzględnym złoczyńcą, który nie powstrzyma się przed niczym, aby uniemożliwić ich ucieczkę.

Obraz zilustrowany muzyką zespołu, nagrodzonego Grammy® - DAFT PANK, został nakręcony w technologii 3D i zawiera prawie 40 minut zapierających dech scen, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby gigantycznych ekranów IMAX®. Ujęcia rozgrywające się w świecie wirtualnym, rozszerzają się na gigantycznym ekranie tak, aby jak najbardziej wypełnić obraz w technologii IMAX® 3D. Pozwala to publiczności całkowicie zanurzyć się i poczuć możliwości oraz skalę tej produkcji.

„TRON: Dziedzictwo 3D" wyznaczy nowe granice kina - dzięki unikatowej technologii IMAX® DMR produkcja została poddana cyfrowej remasteryzacji do niespotykanej jakości obrazu i dźwięku.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook