Hip Hop Kemp Before Party - Materia22 i 23 lipca o godz. 21.00 w klubie Materia dwudniowe Hip Hop Before Kemp Party! Przedsmak najbardziej słoneczego festiwalu z atmosferą. Bedzie się działo!

Jak co roku, Agencja GoodTunes, we współpracy z Agencją Joytown organizują oficjalne krakowskie beforeparty wielkiego święta hip hopu – festiwalu Hip Hop Kemp, który odbędzie się w Czechach między 18 a 20 sierpnia. W tym roku beforeparty będzie typowo imprezowe, więc będzie dużo czasu żeby przybić pionę i zbić pianę z weteranami festiwalu, jak i poznać nowych jego fanów, których przecież z roku na rok przybywa!
Na tegorocznym beforeparty zagoszczą: DJ Sticky Dojah, który w tym roku będzie współautorem oficjalnego kempowego mixtape – „10 years - A Decade of HipHopKemp”, DJ DMC, Daniel Drumz, Pat Patent i DJ HWR – a to wszystko na przestrzeni aż DWÓCH dni!

Zagrają:
22.07 – Daniel Drumz, Pat Patent, DJ HWR
23.07 – DJ Sticky Dojah & DJ DMC

Miejsce: Klub Materia, Plac Szczepański 3, Kraków

Bilety na oba dni kosztują 8 zł w przedsprzedaży (bilety do nabycia w klubie od 19 czerwca oraz przez internet pod adresem piotrek@goodtunes.pl), 10 zł od 22 lipca


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook