Kalendarz

Dziś: 2019-12-05
Jutro: 2019-12-06

zobacz pełny kalendarz

Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Woody Allen za 6 zł - ARSPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Od 19 do 25 sierpnia w kinie ARS zostaną wyświetlone trzy filmy Woody'ego Allena. Bilety w cenie 6 zł.

"Poznasz przystojnego bruneta" - Sally podkochuje się w przystojnym szefie Gregu, jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally, który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa.

"Co nas kręci, co nas podnieca" - 20-letnia Melody ucieka od małomiasteczkowej rodzinnej sielanki i znajduje tymczasową przystań w nowojorskim mieszkaniu ekscentrycznego geniusza Borisa. W nowym mieście wszystko wydaje się ciekawe i kuszące, a kolejne miłosne perypetie pięknej Melody postawią na głowie nie tylko jej życie, ale także wyzwolą nieoczekiwane żądze w jej statecznej matce.

"Vicky Cristina Barcelona" - dwie przyjaciółki: rozważna Vicky (Rebecca Hall) i romantyczna Cristina (Scarlett Johansson) jadą na wakacje do Barcelony. Już pierwszego wieczoru spotykają fascynującego mężczyznę - Juana Antonio (Javier Bardem) . Proponuje im spontaniczny i nieobowiązujący wypad do Oviedo na weekend. Vicky jedzie tylko na gorącą prośbę zauroczonej Cristiny.

Codziennie 4 seanse (13.45., 15.30., 17.15., 21.15.).

To przedłużenie akcji biletów za 6 złotych, bo właśnie tyle zapłacicie za film, a wszystko po to, by dobrze przygotować się do premiery najnowszego filmu nowojorskiego reżysera, tym razem prosto z Paryża. "O północy w Paryżu" - już od 26 sierpnia w ARSie !!!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook