Adrenaline Mob - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

13 czerwca o godz. 20.00 w Klubie Studio odbędzie się koncert Adrenaline Mob.

W mieście pojawiła się nowa ferajna. Są twardzi, dobrze zgrani i nie biorą jeńców. Wspólne muzykowanie połączyło wokalistę Russella Allena (Symphony X), wirtuoza perkusji Mike'a Portnoya (ex-Dream Theater, ex-Avenged Sevenfold) i mistrza shredu Mike'a Orlando (Sonic Stomp), do tego John Moyer (Disturbed).

Adrenaline Mob to muzyczna mafia najwyższej klasy.

Na swojej debiutanckiej płycie, zatytułowanej Omerta, zespół tworzy jeden za drugim ostre hard rockowe hymny. Takie utwory jak wybrany na pierwszego singla "Undaunted" czy "Hit The Wall" porywają poziomem instrumentalnej złożoności i prężnej techniki, jednocześnie zachowując płynność. Z kolei "Angel Sky" to monumentalny początek i niebiański refren. Znając rodowód każdego z członków zespołu (miliony sprzedanych płyt i wyprzedanych koncertów na całym świecie), już niebawem fani z całego świata będą przysięgać Omertę na ich cześć.

Allen i Portnoy od lat wiedzieli, że pewnego dnia rozpoczną współpracę w ramach jednej formacji. Muzycy zaprzyjaźnili się przy okazji organizowanego przez Megadeth festiwalu Gigantour w 2005r., w którym wzięły udział m.in. Dream Theater i Symphony X. Dwa lata później Portnoy nalegał, by Symphony X towarzyszył podczas europejskiej trasy koncertowej Dream Theater. To właśnie wtedy zrodził się pomysł wspólnego muzykowania.

CENA BILETU - 89,00zł (do 31.05.) / 100,00zł (od 1.06.)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook