Akademia Tańca


Akademia Tańca
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Długa 17

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:513-254-234
E-mail:info@taniec.fm
Strona:www.taniec.fm

Akademia Tańca - Od wielu lat taniec jest naszą miłością i sposobem na życie pełne pasji. Tej właśnie pasji poświęciliśmy wszystkie swoje siły, w niej ulokowaliśmy ambicje, marzenia i cele.
Efektem naszych starań są tytuły mistrzowskie w tańcu towarzyskim w kraju i za granicą, wielokrotne zdobycie niezwykle prestiżowego Pucharu prof. Mariana Wieczystego, a także dostąpienie zaszczytu reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata Zawodowców.

Nie bez znaczenia było także dla nas dalsze podnoszenie swoich kwalifikacji, czego dowodem są nadane nam przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a także przez Ministerstwo Kultury i Sztuki uprawnienia instruktorów tańca towarzyskiego oraz przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu tytuł instruktora sportu ze specjalizacją w tańcu sportowym. Szczycimy się także zdanymi na najwyższą ocenę egzaminami zawodowymi w Imperial Society of Teachers of Dancing w Wielkiej Brytanii.
Jako nieliczni z instruktorów tańca towarzyskiego w Małopolsce posiadamy zawodowe licencje na prowadzenie zajęć tanecznych wydane przez Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook