Akademia Tańca AT


Akademia Tańca AT
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Topolowa 22

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:513-100-441
E-mail:taniec@naukatanca.com
Strona:www.naukatanca.com

Akademia Tańca AT - Nasza Szkoła Tańca Kraków zaprasza w Krakowie na kurs tańca Towarzyskiego, Użytkowego i Disco. Szkoła Tańca prowadzi zajęcia dla osób dorosłych pragnących nauczyć się tańczyć do każdej muzyki, na każdą okazję.

Na kurs tańca mogą uczęszczać zarówno pary jak i osoby indywidualne. Nasze zajęcia to taniec towarzyski, dyskotekowy i imprezowy, nauka tańca discofox - "Dwa na jeden" - czyli taniec użytkowy. Szkoła tańca dla dzieci - zajęcia taneczne discofox. Zapraszamy do szkoły tańca w Krakowie na kursy tańca przy ul. Topolowej 22, zaraz przy dworcu PKP.

Program zajęć kursu tańca:
walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, blues, discofox, dwa na jeden.
Taniec użytkowy, którego uczy nasza szkoła tańca daje odpowiedzi na pytania jak nauczyć się tańczyć, aby zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i jak poczuć się pewnie na parkiecie.

Pierwszy taniec na wesele
- zapraszamy na indywidualne lekcje tańca dla nowożeńców, nauka tańca na wesele, przygotowywanie indywidualnej choreografii, taniec weselny. Młoda para często nie wie jaki wybrać utwór na pierwszy taniec, czy zatańczyć walc angielski, walc wiedeński czy może tańce latynoamerykańskie. Dzięki indywidualnej lekcji tańca każda młoda para przygotuje odpowiednią taneczną oprawę swojego wesela. Oferujemy również kursy tańca DVD, nauka tańca na DVD.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook