Alibi


Alibi
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Armii Krajowej 6

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 636-26-34
E-mail:restauracja@alibi.krakow.pl
Strona:www.alibi.krakow.pl

 

"Alibi" to niewielka lecz sympatyczna dziupla, położona blisko centrum, lecz w przeciwieństwie do niego doskonale skomunikowana, z bezpłatnym parkingiem i łatwym dojazdem do autostrady A4.

Nie jest to typowy Grill-Bar, jak mogłaby sugerować nazwa. Naszej karty dań mogłaby pozazdrościć niejedna restauracja. Potrawy przygotowywane są w otwartej kuchni.
Serwujemy zakąski, zupy oraz dania z wieprzowiny, polędwicy wołowej, drobiu i ryb. Dla jaroszy polecamy pierogi z wody i panierowane, pieczarki panierowane, naleśniki z serem, owocami i czekoladą oraz dziewięć codziennie przygotowywanych sałatek.

Ważne jest nie tylko co się jada, ale również gdzie. Jedząc można podziwiać stare przedmioty: młynki do kawy, pieprzu, lampy naftowe, stary piec żeliwny, pianino, gramofon, narty i wiekowy rower, na ścianach wiszą stare ryciny. W takiej scenerii wyśmienicie smakuje przysmak szwajcarskich pasterzy czyli pasterski ser i fondu, podawane tutaj dla dwóch osób.

W okresie letnim zapraszam do ogródka, który mieści się przed lokalem. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat pozwalający oderwać się od codzienności. Aby o tym wszystkim się przekonać należy znaleźć chwilkę czasu i zajrzeć do nas. Zajrzeć nie tylko po to, aby coś zjeść, ale także po odrobinę relaksu.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook