ANANDA - CENTRUM JOGI


ANANDA - CENTRUM JOGI
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Zbożowa 2/1a

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:512-009-534
509-535-618
E-mail:ananda@ananda.com.pl
Strona:www.ananda.com.pl

Kiedy szukałam miejsca, aby stworzyć szkołę Jogi,marzyłam o sali pełnej słońca i powietrza, z oknami przez które zaglądają drzewa,z ciepłym dębowym parkietem, miejscem na kwiaty i obrazy. Oczyma wyobraźni układałam na sali maty, poduszki i kocyki.Przyglądałam się dalej i widziałam uczniów,którzy powoli wypełniają salę i kładą się na matach do długiego relaksu :) Moje marzenie się spełniło - taka jest Ananda!

Justyna

Nasi Jogini o Anandzie

Gdy weszłam pierwszy raz do Anandy miałam zapisać się na taniec hinduski, a zostałam na jodze. I przychodzę tu od 5 lat. To miejsce przyciąga kolorami, zapachem, wibracją i przede wszystkim ludźmi, którzy je tworzą. Nie ma tutaj sekciarskich rozmów, "spirytualistycznego" zadęcia, jest joga, są wyjątkowi ludzie, jest atmosfera. Ludzie, którzy tworzą Anandę robią coś własnego, idą swoją ścieżką i robią to coraz lepiej, ciągle się kształcą i przekazują innym tą wiedzę. To bardzo wartościowe i bardzo to sobie w Anandzie cenię.
Natalia

Sala o wyjątkowym klimacie ciepła i spokoju. Wystarczy tu wejść, położyć się na macie i już cały świat pozostaje gdzieś w oddali, nieistotny... Wielokrotnie kiedy tu leże w relaksie, znużona codzienną gonitwą za sprawami, które i tak w końcu okazują się nieważne, czuję jak anioły unoszące się pod sufitem uśmiechają się do mnie, jakby mówiły: "Jest tylko tu i teraz. Po prostu bądź. Cały świat i tak będzie poruszał się swoim tempem, stosując się do uniwersalnych praw, niezależnie od tego, czy ludzie zdają sobie z tego sprawę czy nie. Wszystko jest dobrze...".

Jest coś szczególnego w energii tego miejsca, energii grupy, która tu ćwiczy, w energii prowadzących zajęcia, którzy swoją obecnością, słowem, mantrą, czy spojrzeniem powodują, że można więcej, że można pokonać własne słabości i ograniczenia, można wytrzymać jeszcze jedną minutę wysiłku, który - choć uzewnętrzniany przez ćwiczące ciało - jest w swej istocie wysiłkiem umysłu, przekraczaniem logicznego myślenia i wyobrażenia o tym co mogę, a co już mnie przerasta.

Warto tego doświadczyć, aby przekonać się, że każdy z nas jest czymś znacznie więcej niż nam się na co dzień wydaje... Warto wkroczyć w świat Anandy...
Dorota


Uwielbiam Anandę, bo w niczym nie przypomina innych szkół jogi. Tutaj panuje niesamowicie ciepła, domowa atmosfera. Przekona się tym każdy, kto tylko przekroczy jej próg i zobaczy kolorowe, promieniujące pozytywną energią wnętrze. Przepiękna, przestrzenna sala z delikatnym, nastrojowym oświetleniem sprzyja koncentracji i pomaga w pełni się zrelaksować, a po zajęciach na ucznia czeka kubek ciepłej herbaty:) Do Anandy nie przychodzi się tylko poćwiczyć. Wszyscy są na "ty", a po zajęciach nauczyciele i uczniowie gawędzą na tematy niekoniecznie związane z jogą.
Weronika


Ananda jest miejscem gdzie spotykają się różni ludzie. Mają odmienne poglądy, wyznanie, styl życia, ale łączy ich chęć poszukiwania i doskonalenia siebie. Ananda daje możliwość wyciszenia w przestronnej, jasnej sali i medytacji z/nad samym sobą w nie krępującej atmosferze, przy pomocy profesjonalnych, ciepłych i otwartych instruktorów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego ucznia, z radością witają każdą nową osobę i starają się nawiązać dialog, który pomaga w pracy nad sobą.
Dorota

Jeżeli masz ochotę wybrać się w podróż w głąb siebie, zajrzyj do Anandy, która z samej nazwy oznacza pełnię szczęścia. Więc czy może być inaczej :)?

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook