Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Anna Maria Jopek - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Po wielkim sukcesie serii koncertów Lisbon Stories jesienią 2009 roku, Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński postanowili pójść dalej. Artyści zafascynowani kulturą luzofońską, światem języka portugalskiego, muzyczną tradycją ich dawnych kolonii spotkali się w studio w Sintrze z grupą przyjaciół i sięgnęli po swoje ukochane piosenki. Efekty ich współpracy usłyszymy na płycie "Sobremesa", której premierę zaplanowano na połowę października. W Krakowie koncertową wersję nowego projektu będzie można usłyszeć już 14 listopada w Klubie Studio (ul.Budryka 4).

Zachęcamy wszystkich do wyruszenia w koncertową podróż od fado, poprzez brazylijską bossa novę, taneczne rytmy Cabo Verde, fiestę z Rio, świetlistą muzykę angolańską, aż po piosenki napisane specjalnie na ten projekt przez znakomitego Beto Betuka, Annę Marię Jopek i Marcina Kydryńskiego.

Na koniec warto zaznaczyć, że Sobremesa oznacza: Deser. Mamy nadzieję, że listopadowy koncert w Klubie Studio będzie dla wszystkich miłą i słodką niespodzianką.

Ceny biletów:

ULGOWY: 75 PLN (przedsprzedaż) / 85 PLN (w dniu występu)
ZWYKŁY: 85 PLN (przedsprzedaż) / 95 PLN (w dniu występu)


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook