Aqua e Vino


Aqua e Vino
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Wislna 5/10

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 421-25-67
E-mail:restauracja@auqaevino.pl
Strona:www.aquaevino.pl

 

Od chwili otwarcia w czerwcu 2005 roku, restauracja Lounge Bar Aqua e Vino szybko zdobyła sobie jedną z czołowych pozycji na arenie polskich restauracji. Nowoczesne wnętrze, profesjonalna obsługa, przywiązywanie wagi do szczegółów oraz oryginalna włoska kuchnia z wykorzystaniem wyłącznie świeżych produktów powodują,iż Aqua e Vino jest miejscem, którego nie mogą przeoczyć ci, którzy lubią smacznie zjeść.

Wina z najznakomitszych włoskich winnic (współpracujemy z Montelvini firmą Venegazza, specjalizującą się w winach butelkowych), lounge bar, w którym odpoczywając można skosztować wykwintnych koktajli oraz smakowitej kawy to tylko nieliczne propozycje, które sprawiają, że chwile spędzone we wnętrzu restauracji będą wyjątkowe. Tę wspaniałą atmosferę można znaleźć w odległości zaledwie 20 metrów od ruchliwego krakowskiego Rynku.

W swoim menu Aqua e Vino ma także do zaoferowania świeże śródziemnomorskie ryby, owoce morza oraz dania typowe dla regionu Veneto. Jesteśmy pewni, iż odwiedzenie naszej restauracji będzie niezapomnianym wspomnieniem z wizyty w tym magicznym, artystycznym mieście - Krakowie.

Francesco oraz Roberto menadżerowie restauracji, zapraszają codziennie od godz. 12:00.

Rezerwacje są zalecane w weekendy.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook