Arsharter - Siła Ludzkiego Talentu


Arsharter - Siła Ludzkiego Talentu
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Romanowicza 2

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:602-128-683
E-mail:arsharter@arsharter.pl
Strona:www.arsharter.pl

Arsharter to siła ludzkiego talentu: naszą misją jest promowanie i oferowanie wielokierunkowej edukacji artystycznej. Misja ta ma swoje źródło w idei promowania działań na gruncie sztuki - pokazujemy zalety takiej aktywności każdemu, niezależnie od wieku i profesji, jaką dana osoba uprawia w życiu codziennym. Chcemy, aby człowiek zajmował się sztuką od strony czynnej - nie pozostając jedynie jej biernym odbiorcą. Dzięki aktywnemu uprawianiu sztuki zyskujemy pełniejszy obraz tego, co jest prawdziwie wartościowe, oswajamy się ze sobą, ze swoimi słabościami, ale i talentami - zdobywamy wiedzę zarówno o sobie, jak i o innych - niezbędne narzędzie, abyśmy w pełni potrafili korzystać z naszego życia.

W Atelier Hothaus znajdującym się przy ul. Romanowicza 2 w Krakowie tworzymy unikalne miejsce dla osób, które pragną rozwijać się za pośrednictwem działań artystycznych skupionych wokół teatru. Oferujemy warsztaty aktorskie - zarówno te znajdujące zastosowanie w teatrze dramatycznym, jak i w teatrze tańca, ucząc wyobraźni scenicznej, wyobraźni przestrzennej, świadomości ruchu, technik współdziałania, zdolności improwizacyjnych, dykcji. Prowadzimy zajęcia taneczne ukierunkowane na doskonalenie konkretnej techniki tańca - taniec współczesny, modern jazz, hip-hop, taniec fizyczny, taniec klasyczny. Proponujemy również zajęcia z emisji głosu i zajęcia plastyczne. Wszyscy uczestnicy warsztatów mają możliwość współtworzenia spektakli oraz wystawienia ich w przestrzeni naszego atelier.

Zalety płynące z proponowanych przez nas zajęć znajdują zastosowanie poza sceną teatralną - w życiu prywatnym oraz zawodowym: rozwijamy umiejętności interpersonalne, uwrażliwiamy na potrzeby swoje oraz innych, pozwalamy nabrać siły, niezbędnej do zmagania się z rutyną dnia powszedniego oraz dystansu wobec siebie i otoczenia.

Do udziału w zajęciach zapraszamy absolutnie wszystkich, tak jak wszystkich zapraszamy do współtworzenia wyjątkowej przestrzeni Atelier Hothaus - tutaj teatr i taniec są dziedzinami działania, które łączą ludzi. W tym duchu w Atelier Hothaus łączymy także pokolenia: oferujemy zajęcia dla dzieci, takie jak taniec, czy teatr rodzinny, podczas których rodzice mają szansę współdziałania ze swoimi pociechami. W naszej ofercie znajduje się także specjalny program artystycznych urodzin dla najmłodszych.

W Hothausie wszyscy mierzymy się z własnymi słabościami, przeskakujemy ograniczenia, rozbudzamy twórcze pragnienia - pomagamy szukać talentów i odkrywać pasje.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook