ASIA to GO


ASIA to GO
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Szewska 27

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>

Asia to Go to alternatywa dla wszystkich lokali szybkiej obsługi. Pewnego dnia doszliśmy do wniosku, że nie można jeść ciągle hamburgerów czy kebabów, że potrzebne jest coś nowego, coś smaczniejszego i zdrowszego.W ten sposób powstała jedna z najszybciej rozrastających się sieci gastronomicznych. W ciągu pół roku otworzyliśmy osiem lokali. Ciągle powstają nowe i mieszkańcy kolejnych miast mogą próbować naszych specjałów.

Skąd wzięła się popularność Asia to Go ? Naszym zdaniem z trzech powodów:

- SMAK. Potrawy, które serwujemy naszym Klientom, są po prostu smaczne. Połączenie kurczaka i świeżych warzyw z ryżem bądź makaronem i orientalnymi przyprawami to kompozycja, która się nie nudzi.

- JAKOŚĆ. Składniki wykorzystywane przez nas są zawsze świeże. Regularnie zamawiamy nowe dostawy mięsa, ryżu, makaronu.

- SZYBKOŚĆ. Na przygotowanie potrawy potrzebujemy dosłownie kilkunastu sekund. Zjeść ją można w lokalu przy stoliku, jak również zabrać na wynos w praktycznym, kartonowym pudełku.

Jedzenie przygotowujemy zawsze na świeżo, przed Klientem. Korzystamy ze specjalnych patelni, które cały czas utrzymują jednakową temperaturę. Potrawy podajemy w pudełkach, które dzięki specjalnej folii trzymają ciepło, a jednocześnie nie pozwalają na poparzenie się. Co więcej, pudełka te są przystosowane do odgrzewania w mikrofalówce.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook