"Avengers 3D" - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Niezwykła uczta dla fanów komiksów w kinie IMAX Kraków! Walka o naszą planetę nabierze jeszcze większego rozmachu! Opowieść o super bohaterach wyświetlana w technologii 3D na gigantycznym ekranie kina IMAX  – pochłonie Cię bez reszty! Już 11 maja, dobro ponownie stoczy odwieczną walkę ze złem. Tym razem, przed szaleńcem pragnącym zniewolić ludzkość bronić nas będzie nieokiełznana drużyna Avengers. Zespół złożony z najsłynniejszych postaci z kultowych komiksów Marvela da popis swoich nadprzyrodzonych umiejętności, zapewniając wszystkim widzom najwyższych lotów kino akcji!

Kiedy wsuniesz na nos okulary do projekcji filmów trójwymiarowych w ogromnej sali kina IMAX, świat komiksu „Avengers 3D” pochłonie Cię bez reszty! Odrobina aroganckiego Iron Man’a, szczypta nieokrzesanego Hulka i gotowego do poświęceń Kapitana Ameryki. Efekt może być tylko jeden – elektryzujące do szpiku kości kino akcji! Emocje zwielokrotni gigantyczny ekran kin IMAX – mierzący 18 metrów wysokości i 24 metry długości.
Nie tylko ogromny ekran sprawi, że film „Avengers 3D” będzie w kinie IMAX wyjątkowym przeżyciem. Dzięki stadionowemu układowi foteli, z dowolnego miejsca na sali każdy widz będzie miał przed sobą niczym niezakłócony obraz walki o dobro ludzkości. Ponadto, krystalicznie czysty i mocny dźwięk oraz technologia 3D na najwyższym poziomie przeniosą widzów w sam środek akcji. Hulk jak żywy – tylko w kinie IMAX!
„Film ‘Avengers 3D’ to rozrywka na amerykańskim poziomie. Widzowie znajdą w nim wszystko, co niezbędne w rasowym filmie akcji. Ogromny budżet produkcji sprawił, że sceny walk i pościgów zapierają dech w piersiach. Wszystko to jest jeszcze bardziej widowiskowe w kinach IMAX!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Film będzie można oglądać w kinach IMAX od 11 maja. Specjalnie z myślą o fanach komiksów Marvela, kina IMAX uruchomiły przedsprzedaż biletów. Film „Avengers 3D” będzie wyświetlany w godzinach: 13,00, 16:00, 19:00 oraz 22:00. Seanse o godzinie 13:00 i 16:00 będą wyświetlane w wersji z dubbingiem, natomiast seanse o 19:00 i 22:00 będzie można oglądać z napisami. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku tylko dla grup i na specjalne zamówienie będzie wyświetlany seans o godzinie 10:00 (w wersji z dubbingiem).

IMAX Kraków, Al. Pokoju 44, 31-564 Kraków

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook