Back to track


Back to track
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Reymonta 22

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:602-366-079
E-mail:btt@backtotrack.pl
Strona:www.backtotrack.pl

 

 

BACK TO TRACK to klub muzyczny rodem nie z tego świata. Z poprzedniego. Już niespotykanego. Podążając śladami pierwotnego klubowicza udało się nam go odkryć. I przenieść do Polski. Do Krakowa. Na ulice Reymonta 22.

W klubie muzycznym BACK TO TRACK znajdą Państwo bar - z alkoholem. Naturalnie. Dwie sale - duże. Bardzo Duże. Loże - przestronne. I wygodne. Klimatyzacja - chłodna. Brrr. I to co pierwotni klubowicze lubią najbardziej - parkiet - szeroki. I długi. Słowem - ogromny.

Organizujemy imprezy. Na tym się znamy. Najlepiej. A w programie: eventy biznesowe - pierwotni cenili je ponad wszystko. Wieczory panieńskie i kawalerskie - ślady tych spotkań odciskają swoje piętno na zawsze. Imprezy specjalne z udziałem gwiazd - o nich się nie zapomina. W każdy piątek i sobotę impreza śladem pierwotnego klubowicza.

"Jest klub - musi być muzyka" mawiali pierwotni. A więc słuchamy się ich. U nas zawsze tematycznie. Najlepsi dj'e, wokaliści oraz muzycy. Wszystko po to by imprezy w klubie BACK TO TRACK były niezapomniane. I wyjątkowe.

BACK TO TRACK - śladem pierwotnego klubowicza.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook