"Batman Mroczny Rycerz Powstaje" - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Już w nocy z 26 na 27 lipca o godz. 0.45 w kinie IMAX Kraków widzowie będą mogli wyruszyć w niezwykle realistyczną podróż do Gotham! Zwieńczenie trylogii Christophera Nolana „Mroczny Rycerz Powstaje” w technologii 2D zagości na gigantycznych ekranach kin IMAX. Krystaliczny obraz filmowy wypełni gigantyczne ekrany, a w połączeniu z nadzwyczajnym cyfrowym dźwiękiem z pewnością dostarczy niesamowitych emocji. To nie wszystko! Na każdego kinomaniaka czeka niespodzianka – ekskluzywny plakat z filmu „Mroczny Rycerz Powstaje”, który z pewnością stanie się kultową pamiątką dla widzów nocnego pokazu Batmana w kinach IMAX.

Reżyser Christopher Nolan przy pracy nad kolejną częścią Mrocznego Rycerza – by spotęgować efekty specjalne – wykorzystał kamery IMAX, którymi nakręcił 60 minut filmu. Tego typu sprzęt był już na Mount Everest, na dnie oceanów, a nawet w kosmosie. Sceny nakręcone kamerami IMAX będą wręcz rozprzestrzeniać się na gigantycznych ekranach kin IMAX, aby odsłonić jeszcze więcej szczegółów i podkreślić oszałamiającą, wybuchową akcję. Nolan używając kamer ze skrajnie wysoką rozdzielczością chciał osiągnąć bezprecedensową ostrość i klarowność, tworząc tym samym naprawdę ekscytujące doznanie dla kinomaniaków. Zobacz film w IMAX – tak jak chciał tego reżyser!

Gotham znowu staje w ogniu. Jedyną osobą, która może uratować miasto jest Batman – w tej roli znakomity Christian Bale. Tym razem Mroczny Rycerz będzie musiał zmierzyć się z okrutnym i nieprzewidywalnym Banem (Tom Hardy), który chce tylko i wyłącznie śmierci rycerza Gotham. Jak skończy się ta walka? Czy Gotham przetrwa? Czy Mroczny Rycerz stanie na krawędzi życia i śmierci? Jedno jest pewne – jedna z najbardziej mrocznych i przejmujących części trylogii o Batmanie z pewnością zapadnie w pamięć. Spotkanie ze złowrogim i demonicznym przeciwnikiem, głęboko skrywana tajemnica i elektryzujące efekty specjalne po raz kolejny zaskoczą widzów. Ten film trzeba koniecznie zobaczyć na ekranach kin Cinema City oraz IMAX!

Premiera najnowszych przygód Batmana – „Mroczny Rycerz Powstaje” już w nocy z 26 na 27 lipca o godz. 0.45 w kinie IMAX Kraków. Bilety na film są już w sprzedaży! Godziny seansów na „Mrocznego Rycerza” w tygodniu od 27 lipca do 2 sierpnia są następujące: 10:00, 15:45, 19:00, 22:15.
Film można będzie również zobaczyć w nocy z 26 na 27 lipca oraz w stałym repertuarze w kinach Cinema City.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook