Biofemina


Biofemina
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-082
Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 117

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 357-76-38
E-mail:biofemina@tlen.pl
Strona:www.biofemina.com.pl

Biofemina to miejsce dla osób, które troszczą się o harmonię duszy i ciała, gdzie spełnia się marzenie o chwili relaksu oraz zapomnienia o życiu w ciągłym pośpiechu. Tu skorzystają Państwo z usług najwyższej jakości, którą zawdzięczamy połączeniu wiedzy i profesjonalizmu, miłej atmosfery oraz indywidualnego i troskliwego podejścia do każdego Klienta. Szczególną uwagę zwracamy na dobór metod, kosmetyków oraz urządzeń, ponieważ najważniejsze dla nas są Państwa bezpieczeństwo, jakość usług oraz skuteczność.

W gabinecie kosmetycznym każdy Klient ma do wyboru różne rodzaje nowoczesnych, indywidualnie dobranych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, w których uwzględniamy indywidualne potrzeby skóry, nawet tej najbardziej wymagającej.

A w naszym gabinecie masażu znajdą Państwo fachową i skuteczną pomoc, ponieważ wszystkie zabiegi wykonuje wykwalifikowany magister fizjoterapii, a prowadzona terapia skupia się na znalezieniu i usunięciu przyczyny schorzenia, a nie na chwilowym uwolnieniu od objawów.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi kosmetyczne twarzy, zabiegi modelowania sylwetki, odchudzanie, pielęgnację ciała, rytuały piękna, mezoterapię bezigłową, mikrodermabrazję, Agyptos, masaż dźwiękiem mis tybetańskich, masaż kamieniami, masaż klasyczny i relaksacyjny, rehabilitację i ćwiczenia, manicure, pedicure, zakupy kosmetyków firmy Clarena. Szeroka gama zabiegów z dziedziny kosmetyki, oraz masażu sprawi, że po wizycie w Biofeminie będą Państwo zrelaksowani, pozytywnie nastawieni do świata, odmłodzeni i pełni energii.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook