Bohema


Bohema
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Gołębia 2

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 430-26-83
E-mail:biuro@bohema.cracow.pl
Strona:www.bohema.cracow.pl

W dawnych czasach Bohema, oznaczała grupę młodych artystów charakteryzujących się ekscentrycznym stylem życia, a ich mottem były słowa wielkiego poety Kazimierza Przerwy-Tetmajera: "Eviva l'arte!" Restauracja Bohema mieści się w Krakowie w samym centrum Starego Miasta przy ulicy Gołębiej 2. Tradycyjne dania kuchni polskiej, niepowtarzalny klimat XV-wiecznych piwnic oraz profesjonalna obsługa będą gwarantem mile spędzonego czasu w naszej restauracji.
Bohema jest szczególnie urokliwym miejscem, które idealne nadaje się do organizowania przyjęć okolicznościowych, wesel, bankietów oraz różnego rodzaju spotkań biznesowych. Dodatkowo od wielu lat specjalizujemy się w obsłudze międzynarodowych grup turystycznych z całego świata, kultywując ponadczasowe staropolskie jadło.
Na specjalne życzenie naszych gości organizujemy koncerty zespołu folklorystycznego, który prezentuje motywy muzyki ludowej z różnych regionów Polski. Gwarantujemy, że restauracja Bohema poprzez swój wysoki standard na długo pozostanie u Państwa w pamięci.

Serdecznie Zapraszamy!

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook