Boogie Cafe


Boogie Cafe
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Szpitalna 9

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 429-43-06
E-mail:biuro@boogiecafe.pl
Strona:www.boogiecafe.pl

 

Boogie Cafe Resto Bar to nowoczesna, kosmopolityczna definicja dziennego oraz nocnego życia w Krakowie. Położony na parterze XV wiecznej kamienicy u zbiegu ulic św. Tomasza oraz Szpitalnej, w samym sercu Starego Miasta.

Modne wnętrze, wielkoformatowe zdjęcia światowych jazzmanów określają linię muzyczną, jaką charakteryzuje się nasz lokal. To miejsce, które łączy innowacyjność z tradycją solidnej gastronomii.

Od kilku lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów, co pomaga nam umacniać pozycję na krakowskim rynku gastronomicznym. Startujemy codziennie o 10 rano, serwując pyszną kawę, śniadania, od południa także lunche, a od 17-ej soczyste kolacje. Nasi kucharze specjalizują się w kuchni dietetycznej oraz w kuchni polskiej .

Wieczory należą do barmanów. Koktajle, które proponujemy to światowe standardy, w skład których wchodzą alkohole z najwyższej półki oraz własne autorskie kompozycje, najczęściej bazujące na świeżych owocach, dzięki czemu mogą Państwo poznać niepowtarzalne doznania smakowe. Ponadto w każdy piątkowy i sobotni wieczór proponujemy muzykę na żywo - najlepszych krakowskich zespołów jazzowych, popowych i rockowych. Posiadamy salę dla osób palących i letni ogródek.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook