Boom Bar Rush


Boom Bar Rush
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: Gołębia 6

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 429-39-74
E-mail:magda@boombarrush.com
Strona:www.boombarrush.com

 

Relaks i miła atmosfera to podstawa każdego weekendu. Chcemy zapomnieć o stresach minionego tygodnia i dać się porwać przyjemnym doznaniom. Wszystkich, pełnych energii do spożytkowania, spragnionych gorącej, klubowej atmosfery zapraszamy do klubu Boom Bar Rush. Jesteśmy z wami już 5 lat. Przez ten czas daliśmy Wam najlepsze Imprezy w Krakowie.

Nasze eventy są nieprzeciętne, ponieważ organizujemy je w taki sposób, aby zaskakiwały wyjątkowym klimatem oraz wzorową obsługą. Klientów traktujemy partnersko, oddając do ich dyspozycji zespół ludzi kreatywnych, potrafiących słuchać, obdarzonych umiejętnościami i dużą intuicją. Każdej nocy czekają na was najlepsze, kuszące drinki, w mega promocyjnych, gorących cenach, przygotowane przez profesjonalną, zawsze czującą imprezę- Ekipę BOOM BARU.

Przestrzeń wypełnią gorące dźwięki oraz znane i lubiane przez wszystkich muzyczne hity, prezentowane przez naszych rezydentów. Przyjazny wystrój i profesjonalna obsługa, stworzą niepowtarzalną atmosferę.Z naszą wspaniałą ekipą impreza będzie niezapomniana!!!

Nie może Was zabraknąć, już zarezerwowaliśmy dla was stolik... !!!

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook