Cafe Foyer


Cafe Foyer
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: Pl. Św. Ducha 1

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 424-45-54
E-mail:biuro@cafefoyer.pl
Strona:www.cafefoyer.pl

 

Cafe Foyer, czyli kulturalne i towarzyskie ognisko w centrum Krakowa

Foyer - z francuskiego: ognisko, palenisko. Duże pomieszczenie w budynku teatru, opery czy filharmonii, przeznaczone do odpoczynku oraz spotkań towarzyskich, zazwyczaj przed rozpoczęciem spektaklu i w trakcie antraktów, ale będące też miejscem uroczystości po jego zakończeniu. Foyer umożliwia publiczności dokonywanie przechadzek, jednocześnie jednak jest wyposażone w meble wypoczynkowe. Zwykle bywa ozdobione ekspozycją stałą związaną z charakterem działalności danej instytucji, ale może również zawierać ekspozycje czasowe. Ponadto pomieszczenia wchodzące w skład foyer same mogą być głównym miejscem szeregu imprez, np. spotkań z twórcami, wernisaży etc...

Cafe Foyer - za dnia spokojna przestrzeń, idealna na lunch, spotkanie z przyjaciółmi, czy popołudniowy chillout przy kawie lub drinku, wieczorami staje się miejscem cyklicznych imprez muzycznych, teatralnych, filmowych i klubowych, podczas których świetnie bawimy się nie tylko siedząc na wygodnych sofach, ale też szalejąc na parkiecie w centralnej części kawiarni, gdzie często pojawia się dyskotekowa kula i... rura do tańca.

W trakcie gorących, letnich dni warto jednak czasem pozostać na zewnątrz. Dlatego w okresie wakacyjnym zapraszamy również do Letniego Ogródka - Sceny przy Pompie, gdzie prócz spokojnej atmosfery przy stolikach osłanianych przez cienie wierzb, można uczestniczyć w koncertach i imprezach pod gołym niebem, umilanych znakomitymi deserami i trunkami.

* Bezpłatny dostęp do WiFi
* Lokal posiada palarnię
* Rodzaj: after party, muzyka na żywo, lounge bar
* Duże piwo lane (Perła, Tyskie) - 6 zł
* Kawy - od 6 zł
* Drinki - od 10 zł
* Desery, śniadania, lunche
* W sezonie letnim zapraszamy również do naszego ogródka przy Scenie pod Pompą

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook