Cała Góra Barwinków - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

15 października 2011 w ramach studenckich Beanaliów w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) wystąpi Cała Góra Barwinków oraz zespół Konopians. Wstęp na koncert o godzinie 19:00, start imprezy: 20:00.

Cała Góra Barwinków, jak sam lubi się definiować gra muzykę będącą mieszanką ska, reggae i rocksteady z mocnymi wpływami punk rocka. Znakiem rozpoznawczym CGB jest rozbudowana i wysunięta na pierwszy plan sekcja dęta. Koncerty to prawdziwy żywioł tej grupy. Pozytywną energią potrafić zarazić absolutnie każdą publiczność zgromadzoną pod sceną. To z pewnością jeden z powodów dla których zespół gościł na największych muzycznych festiwalach w Polsce, m.in. Ost-rock-reggae Festiwal w Ostródzie, Folk Fiesta w Ząbkowicach Śląskich, Rock Reggae Fest w Brzeszczach, Reggae & Ska Fest w Warszawie, na dużej scenie Przystanku Woodstock w Żarach oraz Heineken Open'er Festival.

KoNoPiAnS to jeden z bardziej oryginalnych i rozpoznawalnych zespołów reggae na polskiej scenie. Grają od 1996 roku. Swoją muzykę określają jako 'Old.School.Reggae! - Są jednym z pierwszych zespołów w kraju grających mixture Ska, EarlyReggae, Rocksteady, utrzymaną w klasycznym jamajskim stylu, brzmieniu i inspiracji! Stylistycznie nawiązują również do początków reggae w Polsce. KoNoPiAnS to zespół koncertowy! Słynie z energicznych, żywiołowych, przepełnionych improwizacją i dobrą zabawą Live! Na koncie mają ponad 300' koncertów w Polsce a także na Ukrainie, Słowacji i Niemczech...

Ceny biletów:
20 PLN ulgowy
25 PLN zwykły
10 PLN dla studentów I roku AGH

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl oraz na
BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Karlik.

Więcej informacji o koncercie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook