Centrum Tańca PRIMA DANCE


Centrum Tańca PRIMA DANCE
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Zakopiańska 9

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 263-70-34
518-482-868
E-mail:kontakt@primadance.pl
Strona:www.primadance.pl

Centrum Tańca Prima Dance

Podnosimy poziom własnej wartości naszych klientów, dzięki czemu odnoszą oni sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Anna Protas-Rachwalska i Tomasz Rachwalski, zawodowa para taneczna o sobie :

"Preferowany przez nas oboje styl to tańce latynoamerykańskie. Tańczymy razem od 2001 roku, ale taniec jest naszą pasją od ponad 16 lat. Teraz to już nasz sposób na życie. W 2001 roku zdobyliśmy tytuł Mistrza Okręgu Podlaskiego, ale w kolejnych latach postanowiliśmy reprezentować Kraków i zmierzyć się z małopolskimi parami. Trzykrotnie stawaliśmy na podium na Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego. W 2006 roku zdobyliśmy brązowy medal na Akademickich Mistrzostwach Polski, a w 2007 roku na Mistrzostwach Polski wywalczyliśmy 18 miejsce mieszcząc się w dwudziestce najlepszych par Polski. Jesteśmy finalistami Mistrzostw Polski Par Zawodowych 2010.

Za nami wiele szkoleń, pokazów i turniejów tańca w Polsce, Holandii, Anglii, Słowacji, Czechach, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Rosji. Przed nami...cóż... dalej ciężka praca! Wiemy, że to najpewniejszy sposób na sukces, a najwyższa międzynarodowa klasa taneczna S zobowiązuje do ciągłego doskonalenia się i codziennych treningów.
Od wielu lat pracujemy jako nauczyciele tańca przekazując innym swoją wiedzę i miłość do tańca. Tak naprawdę dopiero nauczając kogoś zbliżamy się do mistrzostwa. W pracy przyświecają nam zawsze słowa: Kiedy tańczy tylko ciało taniec jest sportem, lecz kiedy tańczy dusza - staje się sztuką. Naprawdę dobry tancerz wie jak tańczyć, ponieważ wypływa to bezpośrednio z niego, nie ma w tym żadnego planowania czy myślenia. Taniec powinien być czymś równie naturalnym jak sen czy oddychanie. Życzymy wszystkim by tego doświadczyli."

Prima Dance ofertuje:

Grupowe zajęcia taneczne

Prowadzone są z wielu technik tańca, na różnych poziomach zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych - dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnictwo w zajęciach grupowych pozwoli poznać: proste i trudniejsze kroki taneczne oraz całe układy taneczne, podstawowe i alternatywne rytmy i rozliczenie figur, technikę i charakter danego tańca, nauczyć się odpowiednio trzymać sylwetkę i wyrażać siebie w tańcu!

Taneczny KLub Sportowy

Centrum Tańca PRIMA DANCE zrzesza pary klas H-A, uczestniczące w turniejowej rywalizacji w tańcu towarzyskim i pokazach tańca.

Lekcje indywidualne

Dla par oraz osób indywidualnych, które chcą poznać i doskonalić tajniki wybranego tańca lub tańców. Lekcje indywidualne często udzielane są z myślą o zbliżającej się imprezie np. weselu, prywatce, dyskotece, imieninach, balu studniówkowym, karnawałowym czy andrzejkowym. Są również dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą nauczyć się tańczyć, a nie dysponują dużą ilością czasu, bądź mają nienormowany czas pracy. Termin lekcji oraz realizowany program nauki jest do ustalenia z nauczycielem osobiście lub telefonicznie. Istnieje możliwość wykupienia promocyjnych pakietów lekcji indywidualnych.

Pokazy taneczne

Pokazy taneczne są jedną z najciekawszych form wzbogacenia programu imprez typu wesela, bale, przyjęcia, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, jubileusze, targi, promocje, gale, koncerty, pokazy mody, happeningi, pikniki, zjazdy, konferencje, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, zawody sportowe, festiwale, wystawy, konkursy, przeglądy i inne.

Obozy taneczne

Dla tych którzy chcą połączyć wypoczynek i doskonałą zabawę z intensywną pracą na tanecznym parkiecie, wyjeżdżają z nami na obozy. Wakacyjne i zimowe obozy taneczne są niepowtarzalną okazją do poszerzenia swoich umiejętności tanecznych, ale także odpoczynku w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja. Zorganizowaliśmy już 16 takich obozów tanecznych. Zapisy i bliższe informacje o organizowanych przez Centrum Tańca PRIMA DANCE obozach w recepcji.

Practice

Treningi otwarte dla sportowych par tanecznych, wstęp dla tancerzy spoza Centrum Tańca PRIMA DANCE to tylko 9 zł od osoby za 90 minut.

Wynajem sal

na różnego rodzaju eventy: imprezy integracyjne, szkolenia, treningi, zebrania, spotkania, konferencje, castingi, sesje zdjęciowe, pokazy mody, itp. Cena wynajmu w zależności od charakteru wydarzenia oraz ilości osób do uzgodnienia.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook