Cinema City Bonarka


Cinema City Bonarka
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: Kamieńskiego 11

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 299-99-99
E-mail:bonarka@cinema-city.pl
Strona:www.cinema-city.pl

Cinema City Bonarka - największy w Polsce megapleks ze strefą VIP.

Cinema City Bonarka znajduje się na terenie Bonarka City Center i jest 4. w Krakowie oraz 28. w Polsce kinem sieci Cinema City. Jest jedynym kinem, w którym w 20 salach kinowych jednocześnie aż 3234 widzów może doznawać najpełniejszych filmowych przeżyć.

Megapleks Cinema City Bonarka to miejsce niezwykłe, które oczarowuje, porywa i przyciąga oraz stanowi doskonałe odzwierciedlenie zmian jakie obecnie dokonują się w zakresie stylu życia i spędzania wolnego czasu. To miejsce, które zachwyca rozmachem z jakim zostało zaprojektowane, funkcjonalnością i komfortem, najnowocześniejszą technologią oraz możliwościami jakie oferuje. Tu rozrywka nabiera mega wymiaru, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: witające widzów przepiękne fotografie starego Krakowa, olbrzymi, multimedialny „żyrandol", na którym na 12-tu pięćdziesięciocalowych plazmach wyświetlane są najnowsze zapowiedzi kinowe.

Cinema City Bonarka to rozmieszczone na dwóch poziomach 20 klimatyzowanych sal kinowych. Do dyspozycji widzów są 2 bary i kawiarnia oraz specjalna strefa VIP. Cinema City Bonarka to kino, które w odpowiedzi na potrzeby klientów może zmienić się w kompleksowe centrum multimedialne służące rozrywce, biznesowi oraz najnowocześniejszym trendom w edukacji. Dodatkowo cała przestrzeń jest zaprojektowana z myślą o swobodzie poruszania się w niej przez osoby niepełnosprawne.

Wszystkie seanse w Cinema City, za sprawą zaawansowanych technologicznie urządzeń do projekcji i nagłośnienia - odznaczają się wysoką jakością dźwięku i obrazu oraz najwyższym komfortem odbioru filmu w niezwykle wygodnych, ergonomicznych fotelach. W megapleksie Cinema City Bonarka na wszystkich kinomanów dodatkowo czekają aż 4 cyfrowe projektory 3D oraz specjalna, jedyna tak wyposażona w Polsce, strefa VIP - dostępna dla wszystkich kinomanów.

Strefa VIP w Cinema City Bonarka to osobne i w pełni multimedialne lobby oraz 3 kameralne sale dla 23, 29 i 47 widzów. Skórzane, automatycznie regulowane fotele, olbrzymi ekran czy też najwyższej jakości, doskonale otaczający widza dźwięk. Strefa VIP w tym pierwszym w Polsce megapleksie to nie tylko kinowe emocje z domieszką luksusu, ale także doskonałe miejsce dla biznesu.

Strefa VIP posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do przeprowadzenia wyjątkowego spotkania bądź konferencji na najwyższym poziomie. Lobby strefy VIP, wyposażone zostało w plazmy w pełni kompatybilne z projektorami w salach kinowych. Dzięki temu wszystkie konferencje mogą odbywać się równocześnie w salach, jak i w lobby strefy VIP oraz mogą być prowadzone zarówno ze stanowiska w lobby lub z jednej z trzech sal kinowych tej strefy. W strefie VIP dostępny jest szerokopasmowy, bezprzewodowy Internet oraz telewizja satelitarna. Magia i niezwykłość tego miejsca przyciągnie zapewne również widzów, którzy będą chcieli w nim celebrować uroczyste momenty życia, jak urodziny czy prywatne przyjęcie z rodziną i przyjaciółmi.

Pierwszy w Polsce megapleks Cinema City Bonarka oferuje m.in.:

- 20 nowoczesnych, klimatyzowanych sal kinowych mieszczących jednocześnie 3234 widzów
- specjalną strefę VIP z 3 luksusowymi salami mieszczącymi łącznie 99 widzów
- 4 projektory cyfrowe 3D,
- najwyższej jakości ekrany „pływające" firmy Harkness Hall (zainstalowane bez użycia ograniczających wizję maskownic),
- komfortowe fotele Quinette,
- układ widowni (wzorowany na budowie stadionów piłkarskich) o optymalnym przewyższeniu, gwarantujący idealną widoczność,
- kilkanaście filmów granych w jednym dniu umożliwi wybór odpowiedniego tytułu i seansu o dogodnej godzinie, - rezerwacji można dokonywać telefonicznie, u kasjera oraz przez Internet, www.cinema-city.pl,
- biletomaty w których można bezpośrednio zakupić bilet do kina,
- architektura obiektu jest dostosowana do użytkowania przez osoby niepełnosprawne,
- na terenie kina znajdują się 2 bary oraz kawiarnia Cafe Nescafe z darmowym dostępem do Internet

Kino Cinema City Bonarka otwarte jest w godzinach od 10.00 do 22.45.

Godziny otwarcia kina mogą się zmienić zgodnie z bieżącym repertuarem.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook