Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Cinema Park Day - Cinema cityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Interaktywne kino Cinema Park w Warszawie oraz Krakowie z okazji urodzin zaprasza małych i dużych widzów do wspólnego świętowania! W pierwszy dzień wakacji, 30 czerwca 2012 bilety na wszystkie filmy z oferty Cinema Park będą kosztować jedyne 15 zł. Głodny wiedzy i wrażeń?! Kinomaniaku przybywaj i świętuj razem z nami!

Cinema Park to miejsce interaktywnej rozrywki dla całej rodziny, które łączy kino, zabawę oraz twórcze myślenie. Cinema Park pozwala poznać tajemnice królestwa zwierząt, zmierzyć się z nieposkromionymi żywiołami i przenieść się w kosmos! Na widzów czekają porywające programy edukacyjne: „Niezwykły świat techniki”, „Cztery żywioły”, „Królestwo zwierząt”, „Podróże kosmiczne” „Wszystko o człowieku” oraz „Na ścieżkach wiary”.

Urodziny Cinema Park to niepowtarzalna okazja do zabaw w każdej z sześciu interaktywnych sal: Inspiracji, Interakcji, Wyobraźni, Muzyki, Ruchu i Sali 3D. W każdej z nich widzowie będą mogli wykorzystać inny ze zmysłów. Doskonała, kilkugodzinna zabawa dla całej rodziny gwarantowana!
„Urodziny Cinema Park to świetna okazja do wspólnego świętowania. Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalny prezent – bilety na wszystkie seanse będą kosztować zaledwie 15 zł. Zapraszamy rodziny, małych i dużych widzów. Gwarantujemy świetną zabawę” – zapowiada Monika Wolska, Project Manager Cinema Park.

Urodziny Cinema Park w Warszawie oraz Krakowie przypadają w pierwszy dzień wakacji, czyli 30 czerwca 2012. W tym dniu koszt biletu na wszystkie seanse to jedyne 15 zł.

Aktualnie w Polsce działają dwa kompleksy kinowe Cinema Park:
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.cinemapark.pl/krakow


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook